Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 1670 az alapkalóri égetésem...

Ha 1670 az alapkalóri égetésem és én fogyókúra miatt csak 1200 at eszek már egy ideje de meg akarom emelni 1300 ra akkor is fogyni fogok?

Figyelt kérdés
És ha már elértem azt a súlyt amit szeretnék hány kalóriát kell ennem?
2018. máj. 23. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő makro tápanyagokból van össze rakva az 1300 akkor igen. Ha eléred a célod meg pont annyit egyél amennyit elégetsz.
2018. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Súlytartáshoz annyit kell enned, amennyit elégetsz, természetesen. Ki kell tapasztalni, az mennyi.


Ha alatta eszel, fogysz.

2018. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem ülő életmódra számolt 1650-et a kalkulátor, és nem mindig sikerült betartani, de 1350-re állítottam a keretet, és így is ment a fogyás. Persze akkor hatékonyabb volt, ha fehérjéből többet, szénhidrátból kevesebbet vittem be,, mint amennyit általánosan ajánlanak.

Ha majd súlytartáson leszel, azt neked kell kitapasztalni, hogy mennyi kalóriával nem hízol/fogysz. Beállítod mondjuk az 1670-re, és attól függően, hogy hat a súlyodra, majd módosítod, ha kell.

2018. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!