Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen alternatívákat ajánlotok?

Milyen alternatívákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a reggeli tízórai uzsi szekcióhoz szeretném kérni a segítségeteket, hogy ne unjam meg a kajáimat.

A reggelinél még egészen kreatív vagyok, mert nekem konkrétan ez a nap legfontosabb étkezése, szóval puffasztott rizs vagy lap kenyér, cottage sajttal meg csirkemell sonkával paradicsom-sali keretbe foglalva, plusz mindig kell egy kis édesség a számnak, így egy fél pohár joghurtot is beszlottyantok gyümivel és 10g zabpehellyel.

remélem ez így nem sok.

viszont a tízórainál néha lövésem sincs mit egyek, az alap, hogy kettő kocka étcsokit bevágok, mert addigra van szükségem durván az agyamra, viszont nem tudom mi jöhet ide amivel kihúzom délig de nem is sok kalória. Próbálkoztam egy almával, de az nálam, mint halottnak a csók, húsz perc múlva rázendít általában a gyomrom. Kombináljam esetleg valami keksszel? Csak azoktól meg ódzkodom, mert telivannak cukorral. Itthon egy fél banánt szoktam kókusztejjel megturmixolni, de ez nem mindig fél bele az időmbe.

Ebéd teljesen rendben, általában egy csésze leves, meg nagyon minimális főétel, de aztán jön az uzsi és ismét halott a fantáziám. Tudtok esetleg ötleteket?


2018. máj. 27. 13:37
 1/1 anonim válasza:
Tízóraira pl. mandula, kesudió. (Uzsonnàra nem tudok ötletet adni, mert én ennyitől éhenhalnék - nem beszólàs, én ötször ennyit eszem.)
2018. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!