Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit ajánlotok?

Kiviviki kérdése:

Ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fogyókúrás tippeket szeretnék,amik nektek is beváltak

2018. márc. 7. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs csodaszer. Heti min. 2 alkalom intenzív mozgás, sok séta, köretek (tészta, rizs, krumpli, kenyér) minimalizálása (heti 1x kb), amúgy sok zöldség, gyümölcs, hús, cukros italok elhagyása. Este 4-5 után no kaja. Garantált fogyás. :)
2018. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző, dehogyis garantált, ettől még lazán túl lehet enni magunkat. Vagy éhezhetünk éjfélkor, aki olyan, nekem a 4-5 órás határ kiváló, mivel 2-3-ig nem kezdek el enni... De azért 2-3 óra alatt még hosszú idő, jó étrend is kell (kevés gyümölcs, a zsírra is ügyelni kell)...


Kérdező, mindenkinek más a jó, de egy életmódváltás napi szintű mozgással az ajánlható. Kevés hozzáadott cukor, gyümölccsel óvatosan (mindennel óvatosan, amivel sok kalóriát viszel be könnyen s nem laktat eléggé. akit laktat a gyümölcs, az ehet többet, csak ne vegye el a helyet a fontosabb tápanyagoktól), általában a gabonákkal is érdemes óvatosan bánni, főleg a nagy kalóriasűrűségi ételeknél (mert főtt rizsből sokan nehezebben esznek sokat)... A kalóriakereted is érdekes, mert egészen máshogy kell 1300, mint 2800 kcal mellett enni. Nálam 2000 vs 1500 volt s ez is ég és föld, kemény dolog az utóbbival jóllaknom, nagyon személyre szabott, laktató étrend kell, némi gabona vagy több gyümölcs és borul az egész. Persze ha eleget mozogsz, ez nem annyira probléma, hisz emelkedik a kalóriakeret.

2018. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen este 7-kor vacsorázok, és utána ha még belefér, le szoktam tolni valami kis édességet, és így fogytam. :)


Ami nekem bevált, az a kalóriaszámolás. Természtesen internetes oldallal. Így már látom, hol volt a gond korábban (pl. hogy ahhoz képest, hogy kb. 1600 a kalóriaigényem, megettem kb. 2500-at naponta), de most már tudom, mennyi az annyi. Ételekről is, meg mozgásról is. És ez sokat segít.

2018. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!