Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat zabáltam ma?

Sokat zabáltam ma?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy elég egészségtelen,tele szénhidrártt,gyümölcscukorral,de az a baj,hogy rengeteget eszem egyszerre..

R:2tk kávékrémpor,4tk kakaopor a kávémba,édesitö

T:kb 1kilo sárgabarack

E:padlizsánkrém(mustár,so,citrom,hagyma)ubival,2paradicsommal

1nagy alma

V:egy nagy üveg fött eper,vizzel,édesitövel,100g orda,3paradics,2uborka

170/60/N

Ez nagyon sok? Ha jol számoltam kb 1600 kaloria,de szerintem több,nem szeretnék hizni.



2018. máj. 30. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok.
2018. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen sok. Ha így folytatod,eléred a vágósúlyt.
2018. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

“nagy üveg fött eper,vizzel,édesitövel”

Tehát egy nagy üveg eperlekvár? Az rengeteg, de ezt már a múltkor is írtuk, hogy ne nyomj be egy hetvendekás lekvárt, még ha cukormentes is.

2018. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem eszel sokat egyszerre, én eszem sokat (az 1600 kcal egy rendesebb étkezésem, nem mintha az sok étel lenne, de megy több is, ha nagyon kell), de ezzel önmagában még nincs baj.


Ha a napi makróid és tápanyagbeviteled jó s nem érzed magad rosszul az adagokkal, addig OK.


A sok gyümölcs kinek belefér, kinek nem. Nálad sok a gyümölcs és nagyon kevés a fehérje, az a baj.

2018. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs több eperlekvár. Megettem mind:(
2018. máj. 30. 20:17
 6/23 anonim ***** válasza:
Vegetáriánus vagy? Fehérje sem ártana.
2018. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen a multkor is majd egy kilót betoltál.
2018. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De ez hizlalónap volt vagy reménykedhetek benne,hogy csak egy sulytarto nap? Mozogni nem mozogtam:( csak sütöttem,udvarban voltam,kis szénát szedtem,sepregettem,ruhát teregettem stb..szoval ilyen általános nap+megcsináltam pár guggolást meg törzsforgást. Ugyhogy ezzel nem igen égetek kaloriát.
2018. máj. 30. 20:37
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem lekvár, csak befőtt vagy leves... Sokkal lightosabb. Bár nem tudom, mekkora üveg, de mindegy, elég infót kaptunk így is.


Komolyan, miért nem eszel fehérjét meg normálisabb ételeket? Van ez-az, de egyetlen normális komplettebb étel sem. Érted, amilyeneket az emberek szoktak enni. Fehérje zöldséggel, gabona valamivel... Sosem láttam még embert pazslizsánkrémet simán zöldséggel enni, bár én lehet, hogy képes lennék rá, de azért abban az étkezésben lenne valami tartalmasabb is.

2018. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vegetáriánus

Kikéne probáljam,hogy egyek hust?

Mennyi hust ehetek meg egyszerre? Mekkora pl egy nekem valo adag csirkemell?

2018. máj. 30. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!