Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma sokat zabáltam! Szerintetek...

Ma sokat zabáltam! Szerintetek emiatt a hétfői mérésnél többet fog mutatni a mérleg?

Figyelt kérdés

Hetente mérem a súlyom, eddig már sokat fogytam, de még 5kg hátra van. Tegnap is elég sokat zabáltam, szinte minden sz*art. De utána kb egy óráig edzettem.

Nem tudom miért, ma meg nem tudtam leállítani magam, a kedvencemet főzték amit már hónapok óta nem ettem, ma abból is bezabáltam. (3 vagy 4 szelet rántotthúst és 3-4 szelet kenyeret ettem ma, + 3 szelet csokis süteményt, :/ de a napi három liter víz is megvolt, mert azt mindennap szoktam inni. (Amúgy reggel "büntudatom" volt a tegnapi zabálás miatt, és letekertem 21km-t 120-139-es pulzusszámmal, hogy valamennyi kcal-t ledolgozzak. Holnap is minimum 1-1,5 vagy 2 órás edzéssel kezdem a napot! (holnap már nem fogok ilyeneket zabálni, csak is egészséges ételeket mint eddig)

Szerintetek amiatt a két nap miatt a hétfőí mérésnél többet fog mutatni a mérleg mint egy héttel ezelőtt? :(


2012. ápr. 14. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Js és még mairól lemaradt, + 1 tányér borsó főzelék, + egy sport szelet csoki.
2012. ápr. 14. 20:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez max 2000 kalória, amiben a 4 szelet hús miatt volt sok fehérje, bár rengeteg szénhidrát, és rengeteget mozogtál. Nyugi.:)
2012. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Többet mutathat, de szerintem ugyanannyit fog mint múlt héten... ha többet mutat az csak megkötött víz lesz + béltartalom.

Ha szerdán vagy csütörtökön leméred magad akkor szerintem még kevesebb súlyt is fog mutatni mert arra kimegy belőled a felesleges víz. :)

2012. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel mozogtál is mellette, szerintem nem fog többet mutatni a mérleg, max. kb. annyit, mint a legutóbbi mérésnél. Ráadásul ez sem biztos, hogy a reális értéket fogja mutatni, hiszen számolni kell a megkötött vízzel és a béltartalommal, plussz nőként még a ciklus is bezavarhat ebbe! :)
2012. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a válaszokat! :)

Reggel kiderül hogy mennyit fog mutatni a mérleg. (inkább mutasson ugyan annyit minthogy többet) :)

2012. ápr. 15. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!