Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb 3kg dinnye mennyi kalóriát...

Kb 3kg dinnye mennyi kalóriát tartalmaz? Nagyon gáz, hogy megettem egyszerre 3kg dinnyét?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 09:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindenkinél 600 kcal egy "normál" reggeli, de jól van.

Nálam max. 300.

2018. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem fogyókúrás reggelire gondoltam, ezért írtam, hogy "normál" :)
2018. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vastag a héja, akkor 1,5 kilót ettél. Néhányszor megmértem, van ilyen, a héja sokkal sűrűbb s néha igen vastag.


Alapos étel, gyakorlatilag literszámra ittál cukros vizet (persze a természetesebb, jobb fajtából), ami sokunknak nem jól megy fogyáshoz.

De te egyedi vagy. Ha jóllaktál vele, egészségedre! De akit csak éhessé tesz hamar, annak nagyon be tud tenni ennyi plusz cukor (meg esetleg az a sok plusz kalória, amit csak a dinnye miatt kell megennie, mert éhes. régen én ilyen voltam).


Úgyhogy azt nézd, hogy elrontja-e a napodat vagy sem. S a nap további részében azért fókuszálj a fontosabb tápanyagokra is... Kis kalóriakeretnél egy ilyen akció elronthatja a fehérjebevitelt, ha nem vigyázunk. Persze egy-egy fehérjehiányos nap nem olyan vészes, de jobb, ha nem kerül rá sor.

2018. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!