Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így letudok fogyni 4 hónap...

Így letudok fogyni 4 hónap alatt 7-kilót?

Figyelt kérdés

Reggeli: cukormentes müzli + laktózmentes tej vagy

Tk kenyér vaj + felvágott, zöldség

Tk kenyér sajtkrém

(Ahol dolgozni fogok ilyenek vannak reggelire, minden második héten reggeliznék otthon.)

T: szezonális gyümölcs

E: szintén a munkahelyemen, ami épp van. A levest uzsonnára enném meg.

V: túró v sali.

Mozgás: minden másnap egy óra tempós séta, lépcsőkkel.

A kimaradt napokon tornáznék.



Az eddigi étkezésemnél és életmódomnál ez sokkal egészségesebb és jobb. Eddig kb mekin és hasonló dolgokon éltem.


167 cm vagyok és 63 kiló.


2018. aug. 1. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Senki nem fogja neked kiszámolni, de ha akarná, sem lehet ("ami épp van"). Állíts össze, vagy tölts le egy 1200 kalóriás napi étrendet, és akkor fogyni fogsz.
2018. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le tudsz fogyni. (A laktózmentest minek írtad? Nem azon múlik a fogyás.) Nem baj az 'ami épp van', mert a túl szigorú diéta pont, hogy hátráltat, kell néha egy kis kilengés, esetleg többlet szénhidrát, hogy a szervezeted ne érezze úgy, hogy éhezik.
2018. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem jónak tűnik, persze sok függ a mennyiségen is. 50 g müzli nem ugyanaz, mint 30 g müzli, vagy 1 szelet kenyér helyett 2.

Nem azt mondom, hogy egyél a leírtaknál is kevesebbet, ha ezekkel kevesebb a bevitt kalória, mint a felhasznált, akkor igen, fogyni fogsz. Ha 7 kilót akarsz fogyni 4 hónap alatt, akkor nagyjából 500 kkalóriával kell kevesebbet enned, mint amennyire szükséged lenne amúgy.

2018. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kissé kevés a fehérje.
2018. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
35%
Ha engem kérdezel jobb lenne saját magad össze állítani az ebédedet is nem tudom hol dolgozol de ha megoldható akkor ez lenne a legjobb megoldás minden szempontból..vannak egyébként ingyenesen letölthető appok amelyekkel nyomon tudod követni hány kalóriát vittél be aznap..ügyelj arra hogy valóban több fehérjét vigyél be és kevesebb keményítőt például kenyér helyett extrudált kenyeret ennék egy ideig..egy kisebb idő keményebb kitartás után fog "megrogyni" minden akkor kezdődik el a fogyás utána könnyebb lesz minden nappal..de 4 hónap alatt szerintem teljesíthető :)ezen felül kicsivel több napi mozgást is belevinnék..mondjuk legalább fél óra-óra kocogás..vagy bármi..
2018. aug. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!