Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi történhet ha naponta...

Mi történhet ha naponta 1000-1200kcal-nál kevesebbet eszem?

Figyelt kérdés
+ naponta 4-6 orát gyaloglom/futok

2016. dec. 16. 16:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ, hány éves vagy, alapjában milyen a testalkatod, mennyit mozogsz, és hogy a kevesebb mennyivel kevesebb. Ha sokkal kevesebbet eszel, a szükségletednél, erőtlen leszel, fáradt, esetleg rosszul leszel, ezenkívül a szervezeted megpróbál mindenhonnan energiát nyerni, így az izmaidból is. Hosszabb távon valószínűleg meg is betegszel.
2016. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

21

173cm

83kg

2016. dec. 16. 17:13
 3/23 anonim válasza:
100%

Szimplán tönkremész...

Lehetne annyi eszed, hogy nem koplalsz, de látom nem vagy egy észlény.

2016. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

hallottál a jojóeffektusról? most lehet, hogy hirtelen lefogysz, de utána a dupláját vagy tripláját fogod visszahízni!


inkább csináld rendesen és normálisan, egészségesen!


az embereknek miért nincs kitartása és miért akarnak mindent most azonnal?


mondták már: hamar munka ritkán jó!!!

2016. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Amikor én ilyen keveset ettem, olyan stabilan tartottam a súlyom, dekát se mozdult, pedig volt rajtam felesleg bőven. Fizikai munkát végeztem és edzettem, amit ettem, az egészséges volt, de a szervezetem úgy érezte, hogy raktároznia kell.
2016. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
+ És igen, sokat fájt a fejem, folyton fáradt voltam, kiszáradtam, kimerültem, ingerlékeny voltam... 1200 kcal a MINIMUM egy napra. De inkább 1500-1800.
2016. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Annál kevesebbet ne egyél, de annyit mindenképpen. Ugyanakkor a mennyiséget semmiképpen ne csökkentsd, mert a gyomrot és a beleket ki kell tölteni, különben iszonyúan éhes leszel és széklet ürítési gondok is fellépnek. Egyél sok savanyúkáposztát, főtt céklát és általában káposzta jellegű ételeket nyersen, salátának vagy levesnek megfőzve. Ha éhes vagy, igyál lehetőleg meleg folyadékot, akár húslevest, csontlevest. Javasolt a derékszíj szorosra húzása, mert az is csökkenti az éhségérzetet. Ha a mozgás mennyiségét a leírt időtartamban képes vagy megvalósítani (séta esetén 10-15 kg-os hátizsákkal), akkor szép lassú fogyás érhető el minden gond nélkül.
2016. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

az anyagcere mond neked vmit?

ha több energiát hasnáélsz fel mint am általában és még a szükséges napi szintet se viszed be szerinted nem lesz káros hatással a szerveidre?

2016. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
milyen káros hatásai lehetnek?
2016. dec. 16. 21:49
 10/23 A kérdező kommentje:
hallottam a jojo effektusrol de azon kivül lehet valami komolyabb gond?
2016. dec. 16. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!