Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Slim pasta vélemény?

Slim pasta vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek, tapasztalatotok a slim pasta termékekkel? Tényleg csak 9 kcal van egy adagban és ezek szerint ez semennyire sem hizlal? Ha ezt eszem ebédre, vacsorára stb... fogyhatok vele?

2018. aug. 10. 06:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam: [link]
2018. aug. 10. 06:41
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

Agyalágyult vagy?

Fogyni életmódváltással és több hónapnyi/évnyi kőkemény munkával lehet.

Nincs rövidített útvonal lusta g#ciknek sem.

2018. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Mi a tököm az a slim pasta? Na jó,a kérdés költői. Amúgy megy úgy van,ahogy előző válaszoló írja.
2018. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért ez igen erős volt kedves első... mindenesetre sajnálom, hogy egy ártatlan kérdést sem lehet feltenni. Nem fogom magam ilyennel mérgezni természetesen, de azért érdekelt, hogy ez tényleg így van-e. Mindenesetre azt ajánlom válogasd meg a szavaid és gondolkodj el a stílusodon. :-) Nem előnyös, ha egy begyöpösödött személy vagy az életben, sajnállak.
2018. aug. 10. 07:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már kóstoltam ilyesmi tésztát kva szar, kb mintha sós gumicukrot rágnék.
2018. aug. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem én vagyok begyöpösödött, hanem Te vagy az ostoba (és nem pedig ártatlan).
2018. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes, hogy mennyire ellenkezik az emberek agya a változás, újdonság ellen, hogy még akkor is támadják, amikor fogalmuk nincs róla, mi ez.


Én próbáltam, de nem ezt a terméket, hanem bioboltokban is kapni Zero- vagy nocarb tésztaként, de végül is ugyanaz. Konjaclisztből készült tésztáról van szó, és valóban 9 kcal 100 g. Egyébként ezt a konjaclisztet lehet kapni magában is, és ételek sűrítésére lehet használni.

Két dolgot szeretnék tisztáni:

1. nem csakis kizárólag ezen éltem.

2. attól hogy fogyasztottam ilyet is, azért az életmódváltás megvolt mellette.


Hozzátenném, nem sokszor ettem ilyet, összességében kétszer, vagy háromszor. 4 hónapig -500 kcal-al kevesebbet ettem a szükségletemhez képest, és ha úgy jött ki, hogy már nem fért volna bele egy tál rendes tésztából készült makaróni, spagetti, vagy csak megkívántam a grízestésztát, de nem akartam túllépni a keretemet, akkor jött jól, hogy létezik ilyen tészta.

Gyakorlatilag ugyanúgy használható, mintha rendes tészta lenne, tehát mehet rá pl. bolognai ragu, akármilyen szósz, mák stb. minden, amit tésztára szokás tenni, de azért arra készülj fel, Kérdező, hogy nem egészen olyan, mint a normális tészta. Nekem kicsit rágósabb, nyúlósabb, de az íze azért nem rossz.

Szóval csak ezzel én nem számolnék fogyásra, inkább arra jó, hogy ha változatosságra vágysz, és ennél valami tésztásat, de nem akarod túlenni magad, akkor használható rendes tészta helyett.

2018. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

vettem kipróbálásra....ha még ettél szart.

csinálj inkább cukkiniből tésztát, sokkal jobb

2018. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
#7: nem nagyon sikerült értelmezned a kérdést, mi?
2018. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

De, sikerült. Vegyük pontról pontra:


"Slim pasta vélemény?"


Mint írtam, nem Slim pastát ette, hanem Nocarb tésztát, de a kettő végeredményben ugyanaz, tehát van róla véleményem. Ahogy írtam is, jó kiegészítőnek, de nem erre alapozni a fogyást.


"Tényleg csak 9 kcal van egy adagban és ezek szerint ez semennyire sem hizlal?"


Igen, ahogy írtam, tényleg csak 9 kcal van benne. :) Ezt is írtam.


"Ha ezt eszem ebédre, vacsorára stb... fogyhatok vele?"


Ezt is leírtam: én nem fogytam csak ezzel, de néha be lehet iktatni.


Beszélni kicsi magyar? XD

2018. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!