Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Slim pasta vélemény?

Slim pasta vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek, tapasztalatotok a slim pasta termékekkel? Tényleg csak 9 kcal van egy adagban és ezek szerint ez semennyire sem hizlal? Ha ezt eszem ebédre, vacsorára stb... fogyhatok vele?

2018. aug. 10. 06:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

És van egy rossz hírem. Lehet, hogy már te is ettél ilyet, mert az E425 valójában az:

[link]

2018. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2018. aug. 10. 21:17
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én levesbe szoktam tenni és akkor ízlik nagyon és laktató is. Korábban vacsorára simán megettem 5-600 kalóriát, de így 2 nagy tányér levest eszek és teljesen ellaktat és összesen 100 kalória sincs.
2018. aug. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A 7-es válaszoló jól összefoglalta. Pont arra való, hogy minimális kalóriabevitel mellett maximálisan eltelítsen. Nekem nem nagyon jött be, mert olyan fura szaga volt, de alapos mosás után eltűnt. Olyan ízetlen gumi.
2018. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Anorexiásként ettem megtévesztésként mások előtt (és néha a gyógyulás alatt). Egy nap 100grammja kevés gombával. Másnap reggel a mérleg állt, sose tudtam eldönteni, hogy azért mert lassan ürül ki, vagy azért mert valójában 9 kalóriát tartalmaz. Amint több erőm lesz, beleásom magam a témába kémiai mélységekig, addig is ha valakinek van megbízható anyaga erről, szívesen fogadom.
2018. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!