Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy szabaduljak meg a 20...

Hogy szabaduljak meg a 20 kiló feleségétől, ami rajtam van? 2 hónap alatt milyen edényem lesz?

Figyelt kérdés
Szeretnék sportolni is, ahogy adja a szabadidőm. Természetesen nem 2 hónapig szeretném tartani a "diétát". Mit ajánlotok, hogyan érhetnék el eredményt? Mit egyek, mit ne? Mit a leghatékonyabb sport? Köszi előre:)
2018. szept. 29. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget.

Zárd ki a lisztet.

Egyél fehér húsokat Pl: Csirke, pulyka, hal.

Sima vizet igyál, hagyd el a cukros üdítőket.

2 hónap alatt kb . 7-8 kg-t adhatsz le, így könnyebben fog lemenni a súlyod ha sok felesleg van rajtad.

Sportolj. Menj el sétálni, utána gyors sétára ,aztán kocogni és végül futni. Biciklizz, tornázz otthon.

2018. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

20 kilót két hónap alatt leadni csak nagyon szigorú egészségtelen éheztető diétával tudnál (talán). A havi 2-5 kgos fogyás ami átlag kissebb felesleglén már az 5 kiló is sok.


Fogyni akármilyen diétával lehet de a legegyszerűbb kalóriadeficitet tartani, és amellé egészségesen étkezni. Vagyis online kalkulátorral őszintén megadva az adatokat kiszámolod, hogy te mennyi kalóriát égetsz el egy nap, és attól 300-600 kalóriával kevesebbet viszel be. És az lehetőleg ne csokiból chipsből meg cukros üdítőből álljon mert az egyáltalán nem laktat, hanem rostban (zöldségek gyömölcsök) zsírsavakban gazdag, a napi 60-80g fehérjét megütve, lehetőleg moderált bevitt szénhidrátmennyiségből álljon. Követhetsz valamilyen fix étrendtervet, csinálhatod magad is, a lényeg hogy ne éhezz (az ugyanis csak lelassítja az anyagcserét és nem lesz eredményes a fogyás) ne nasizz fölöslegesen, és ne edd túl magad.


Igazából bármilyen mozgást végzel, azzal kalóriát égetsz el. De fogyás alatt a legtöbbeknek a cardio típusú mozgások működnek a legjobban, mint fután aerobik, hiit és egyébb mozgásformák.


Sok sikert!

2018. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%

Ne egyél semmit 72 óráig, majd kiadós ebéd. Ezt ismételgetve 2-3 kg-ot le lehet adni hetente. Két hét alatt nyáron végig vittem egy ilyet (nyílván nem 20 kg-ot próbáltam leadni). Ezen kívűl nulla mozgással mindezt.


Arra figyelj, hogy minden nap egy kis adag konyhasót, és 2 kockacukrot egyél meg reggelent3. Lefekvéskor, ha fáj a fejed 1 kockacukor (30 percen belül elmúlik, és könnyebb lesz elaludni)


Gondolom cukorbetegként semmi hasonlót ne próbálj, stb. sablonszöveg.


[link]


[link]

2018. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

1.vagyok.

Nem értem miért lettem lepontozva amikor jó tanácsokat adtam az illetőnek.

2018. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
70%
Első tökéletesen leírta, én sem értem miért pontozták le. Úgylátszik itt gyakorin mondig a leglepontozottabb válasz a jó.
2018. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Szerintem az a 7-8 kiló szúrja a szemüket.
2018. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

ma 17:12

Pedig nem olyan rossz amit az első írt, még a 7-8 kiló sem. Én 2 hónap alatt 6,5 kilót fogytam le. Életmódváltás és sok sporttal nagy súlyból.. De ez tartós is maradt. Pedig nem vagyok szigorú diétán.

2018. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1_es, nem voltál elég humoros.
2018. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

#1 vagyok.

1 hónapba a normális a 3-5 kg fogyás,mivel 1 hét alatt kb. 0,5-1 kg. Szóval két hónap alatt lehet 7-8 kg-t fogyni.

2018. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdetnek elhagytam a cukros lisztes kajákat. A tejfölös kajákba joghurtot tettem. Ès csökkentettem a mennyisèget amit ettem. 2 hónap alatt 7 kiló ment le. 95 ről lefogytam 75 kb fèl èv alatt, mivel a kezdeti gyors fogyás lelassul az idővel. Vagyis nálam belassult. Most kitűztem a maradèk 10 kilót, mert egy ideje csak tartom a súlyom, de már annak is örülök hogy ehy deka sem jött vissza, pedig most nem is tartom annyira a diètát.
2018. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!