Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Sajnos egy év alatt felszedtem 15kilót.. Régen nagyon vékony voltam, annyira nem is szeretnék lefogyni, de megszabadulnék 10kilótól kb.


A probléma az, hogy egyszerűen bármot kipróbálok, nem fogyok.

Vendéglátásban dolgozom, talpon vagyok egész nap, amúgy sem vagyok lusta:)

3 napja megmértem magam, 73,5kg voltam

2. Nap ezeket ettem:

Zöldség turmix

Sárgaborsó krémleves

Saláta


3. Nap:

Alma

Csirkecomb salátával

Chia puding

Alma


Ma reggel megmértem magam, 74,5kg vagyok.

Hogyan?

Minden nap megiszok minimum 3l vizet, próbálok odafigyelni, mégsem fogyok, sőt ezek szerint még hízok is :(



2018. okt. 26. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Salakanyag, víz...

A fogyás nem egyik napról a másikra fog jönni (vagy ezesetben 2 nap alatt)

Amúgy amit leírtál, nekem erősen koplalásnak tűnik (habár a mennyiségeket nem írtad le)

2018. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egy hónapig heti 4-szer edzettem és számolgattam a kalóriákat mire sikerült 1 nyamvadt kg-t leadnom, viszont egy hónap után elkezdtem fogyni hetente 0,5-1 kg-t

Már én is kezdtem feladni, szerencsére nem tettem

Sajnos ez ilyen, nem fogsz azonnal fogyni, ha mégis, az vissza fog jönni

2018. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Koplalással nyilván fogysz, de attól még a testsúlyod kilókat ingadozik.


Egyél rendesen, még mozgás nélkül is kevés az, amit eszel, még mennyiségek nélkül is elég egyértelműnek tűnik ez.

2018. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljes normális, hogy 1-2kg-ot ingadozik a testsúlyod.


Attól, hogy talpon vagy egész nap, nem fogsz több kalóriát égeti. Sajnos csak fárasztó a dolog, de nem energiaigényes.

2018. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Neem koplalok!!:) sajnos elkaptam egy vírust, napokig nem tudtam enni diétáztam, most már ehetek akármit, csak sajnos most meg nem sok fér belém:)


Ügy gondoljátok hosszú távon mutatkozik meg a fogyás? Felesleges naponta méregetnem magam?

Köszönöm a válaszokat:)

2018. okt. 26. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legrosszabb dolog amit tehetsz, ha minden áldott nap megmered magad. De komolyan. Én idegebeteg leszek ettől. 😂 Olyan érzésem lesz tőle, hogy folyamatosan ugyanazt a számot mutatja, nem haladok, sőt...Ha fél kilóval többet mutat egyik reggel már bepanikolok és még keményebben fogom magam, hogy nehogy visszahízzak. Volt olyan, hogy azon hisztiztem hogy egy hónapja nem fogytam egy dekat sem,kozben max egy hétig stagnált a súlyom, de én többnek éreztem.

A heti egyszeri mérést is hülyeségnek tartom, mert mi van ha épp aznap mutat a mérleg fél - egy kilóval többet? Szerintem elég elkeserito, mikor úgy érzed hiábavaló amit csinálsz. 3-4 naponta szerintem ideális súlyt mérni, így te is látod hogy alakulnak a dolgok és nem leszel idegebeteg sem, hogy nem haladsz :'D Én mondjuk elég türelmetlen vagyok, de próbálom nem naponta mérni magam, neked is ezt javaslom. Szépen lassan le fognak menni azok a kilók, de lehet hogy lesz olyan, hogy hetekig stagnalni fogsz, vagy épp nehezebb leszel 1-2 kilóval. Ilyenkor se kell elkeseredni, a lényeg hogy előbb vagy utóbb meglesz a kívánt eredmény és csak ez motivaljon. 😁

2018. okt. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!