Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Négy és fél hónap alatt 15...

Négy és fél hónap alatt 15 kilót szeretnék leadni. A kalóriabázis számítása alapján 2400 kcal körül kellene megenni. Még egy nap sem ettem meg az előírt mennyiséget. Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Próbáltam már 2000 kaloriás fogyókúrát, de egy kilót sem sikerült fogyni 6 hét alatt. A napi szénhidrátom 160 gramm maximum. Hetente három nap edzésre járok. Mit tudok még tenni a fogyás érdekében?
2018. szept. 19. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szamitsd ki az alap szükségleted.

Amúgy mennyi a zsír rajtad? Hány kg vagy? No vagy ferfi?

2018. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
100 kg. Férfi.
2018. szept. 19. 15:40
 3/18 A kérdező kommentje:
170 centi magas. 85 lenne a cél.
2018. szept. 19. 15:42
 4/18 anonim ***** válasza:
leírnád egy napi, vagy heti étrendedet? hogy lássuk mégis mi lehet a rossz...
2018. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Reggeli kávé édesítőszerrel. 40 gr zabpehely 2dc víz 20gr fehérje por. Fél tízkor 2dl tej 20 gr fehérje por. Délben 10dkg csirkemell 5dkg barna rizs, 20-30 dkg brokkoli. Fél négy körül pontosan ugyanez. Hét- fél nyolc között 10dkg csirkemell, 10 dkg brokkoli rizs nélkül. Este 10-kor még egy 2deci tej 20 gramm fehérjével. Minden nap megiszok 2 db energiaitalt, ami egyenként 80 kcal. Délután van még egy kávé, és vagy vizet, vagy néha kalória mentes ízesített ásvány vizet iszok. Nehéz fizikai munkát végzek, mellette hetente min 3 alkalommal edzésre járok.
2018. szept. 19. 16:06
 6/18 anonim ***** válasza:
Gyorsan kéne fogynod az adataid alapján (bármit és bárhogyan is eszel, a kalória az kalória s nem vagyunk fényevők), talán ki kéne vizsgáltatnod magad, hogy mi a gond. Nagyon furcsa, mert még ha szokatlanul lassú az anyagcseréd, akkor is sok energiát igényel az aktivitásod s azért a tested fenntartása is, akármennyire nem lehet leoptimalizálni...
2018. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Így van. Eddig eljutottunk. De nem indul meg. Márciusban abbahagytam egy hónapra az edzést, és a diétát is, de akkor sem változott semmi.
2018. szept. 19. 16:39
 8/18 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy nagyon minimális alulműködés, tesztószint alsó határon, de mást nem találtak. Szénhidrátokkat cukorbeteg diéta miatt amúgy is keveset viszek be.
2018. szept. 19. 16:42
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem a kalóriabázis szerint már 15 kilóval kevesebbnek kéne lennem. De csak 6 kilóval lettem kevesebb. A kalóriabázis arra jó, hogy nyomon tudod követni, hogy mennyit ettél, és milyen a makród. De a leírt adatok , hogy X nap ennyi fogyás, heti ennyi fogyás, fél év alatt ennyi fogyás várható, azt nem szabad készpénznek venni. Olyan 10 kilóval kevesebbel lehet számolni.. Pl Ha azt írja, hogy fél év alatt 25 kilót leadsz, akkor vedd úgy, hogy ez csak 15 kiló lesz.
2018. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Es mennyi vizet iszol meg ezek melle? Mert “vizhajtobol” megy boven, de emelle legalabb 4L folyadekot is be kellene vinni.


Lassithatja az anyagcsered.

2018. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!