Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kellemes napom volt, de nem...

Kellemes napom volt, de nem ettem meg 1000 kcal sem. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ennyit kellene ennem, de ma így jött ki a lépés. Nem voltam éhes, és most sem vagyok, vacsora után. Muszáj feltolnom legalább 1200-ig valamivel, vagy akkor sem gond, ha egyszer-egyszer ilyen 800-850 es napjaim vannak? Sokat kell fogynom (kb. 35kg-t), és sokat ülök, gépnél dolgozom, ha ez számít most a válasz szempontjából.
2018. nov. 17. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Estefelé elnasizhatsz még pár szem diót. Kipótolja a kalóriát, értékes fehérje van benne és állítólag segíti a zsírégetést :)
2018. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát érdemes azért figyelni arra, hogy meglegyen kcal-ban a minimum, minden egyes nap. Ne legyen (számszerűen) éhezős nap.
2018. nov. 17. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, érdemes. A szervezetednek szüksége van rá.
2018. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Igen.

Néha töltőnapot is tarthatsz. (nézz utána, mi az9

2018. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Velem az ilyen napok utána az szokott történni, hogy másnap rettentően éhes leszek, és duplán bepótolom a lemaradást. Ha esetleg ilyen alkat vagy te is, akkor mindenképp érdemes figyelned erre.

2018. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 berryshake ***** válasza:
36%
Semmi bajod nem lesz tőle, sőt ajánlom nézz utána az intermittent fasting fogalmának, rengeteg előnye van.
2018. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer-egyszer még egy komplett böjtnapnak sem szabad gondot okoznia, de te ismered magad...

Van, akinek a lehető legrosszabb ötlet enni egy falatot ilyenkor, mert elkerülhetetlenül 1-2000 kcal lesz belőle, rámegy egy csomó idő, esetleg órákig éhezik még utána is, majd hányingere lesz... Legalábis megvan rá az esély. Én néha tudok pár falatot enni, de egy ideje általában a fenti jelenik meg, ha kis ebéd után elkezdek enni este.

Lehet, hogy a szolid nap után éjjel megéhezel vagy rosszul alszol vagy másnap bezabálsz... De lehet, hogy minden rendben lesz, ez egyéni, sőt egy embernél is történhetnek teljesen más dolgok.


A fő, hogy ilyen nap után másnap ügyelj azért a megfelelő kalóriabevitelre. Akkor is, ha bírnád a koplalást.


1200 kcal egyébként még mindig koplalás sokunknak. 1-2 ilyen nap és elszabadulhat a pokol, ha olyan vagy. Megint csak a saját tapasztalataid alapján cselekedj, az a jó.

2018. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!