Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha változtatok az életmódomon,...

Ha változtatok az életmódomon,1 hónap alatt lehet egy kis eredmény?

Figyelt kérdés
Szeretnék változtatásokat tenni az étrendemben és a mozgásomban is. A kérdésem h ha most elkezdtem,akkor 1 hónap alatt mondjuk mennyire lehet hatékony? Tény hogy csinaltam már ilyet és az első 1 hétben már sokkal jobban éreztem magam és érdekes,de látszott is h fogytam, ez lehetséges lenne? Elore is koszonom a válaszokat!
2018. nov. 25. 12:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyik nyáron 1-1,5 hónap alatt sikerült nagyjából kockas hasát csinalnom,úgy h minden nap vagyadodik nap futottam figyeltem a kajára de nem annyira durván,és ilyen ABS haserositot csinaltam,kérdésem h ez vajon most is sikerülhet?
2018. nov. 25. 12:03
 2/3 A kérdező kommentje:
*mindennap vagy második nap
2018. nov. 25. 12:04
 3/3 anonim válasza:
Most akkor fogyni akarsz vagy kockahasat? Fogyni egy hónap alatt olyan 2-3 kilót tudsz egészséges keretek között.
2018. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!