Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka torna tényleg...

Rubint Réka torna tényleg segít? 3 hónap után látszódik az eredmény?

Figyelt kérdés

az ünnepek alatt felszedtem össz-vissz 3 kg,ami inkább a hasamon(csípőmön) és seggemen látszik,íg elhatároztam, hogy mindenképp leszeretném adni márciusig,(de ezen kívül még 5 kg,eszeretnék adni,szóval kb 8 kg szeretnék addig leadni.

és amúgy ez a fogyókúra jó?:reggel ennék a legtöbbet,délben kevesebbet,este meg csak tényleg annyit hogy ne éhezzek,+ minden étkezés előtt 1 pohár víz,rá se nézek az édességre,de azért hetente 1x megengedhetem magamnak,nem? minden nap séta haza a suliból,van kutyám,vele mennék minden másnap nap sétálni kb fél-max 1 órárá,2-3 naponta rubint rékáznák,felváltva seggre és hasra,meg talán combra/kézre

nos? vélemény? de persze a fő kérdésemre kérek választ:) 15L



2015. jan. 9. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy segít. 3 kg feleslegnél nem kell fogyókúrázni, csináld a Rékát kétnaponta legalább 1 órát és le fog menni az a kis plusz. Nem kell kínoznia magát az embernek, én is eszek mellette édességet is, az edzés önmagában is formában tart. Testépítőkre nem vonatkozik, de gondolom nem az a cél.
2015. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen jó,de inkább diétázz és ne fogyókúrázz,van különbség.De azért kíváncsi lennék,mit hiszel te kövérnek,mert manapság a csont soványok is kövérnek látják magukat,nem baj ha van egy kis husi,sőt jó. 16/F
2015. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik edzésem: láb, vádli, fenék, a másik pedig: kar, has, hát. Igyekszem mindegyiket kardióval kezdeni és hosszú (20 perces) nyújtással befejezni, ezeket mondjuk a youtube-on találtam, de nagyon jók. A Réka 4-szer 20 perces dvd-je is fent van, az is nagyon jó.
2015. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az étkezésen csak úgy változtass, hogy azt egy életen át tartani tudd, különben hamar visszajönnek a kilók.
2015. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

A hízás-fogyás táplálkozáson és hormonális egészségen múlik.


Szerintem a Rékás tornák.. nem arról van szó, hogy rosszak, mozgásnak megteszik, de szomorú ha egy fiatal nő ennél jobb testedzést nem talál.


Erősítésnek még elmegy (bár akkor is inkább Bodyrock tv) de például önvédelmet kellene tanulni, küzdősportolni.

2015. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben,mindenkink köszönöm,megy a zöld pacsi:)
2015. jan. 9. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!