Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ket hete fogyokurazom es most...

Ket hete fogyokurazom es most nem tudom, elrontottam?

Figyelt kérdés

Delutanig a megszokott utemben ettem mint mindig de kaptam egy tabla csokit. Eddig megalltam ha hatalmas kakaos csiga volt otthon, mert neha eszem egy kis fekete csokit, hogy ne jojjon ram hirtelen falasroham es ez meg az egeszsegesebb csoki fajta. De ma ettem masfel tabla milkat egy nagy szendvicset megpakolva sajttal, sonkaval

Ezzel elrontottam mindent? Mar lement majdnem 2 kg.


2018. nov. 27. 19:36
1 2
 11/13 Andizsuzsi ***** válasza:
74%

"ettől még MIATTA ette meg a kérdező a tábla csokit"


A saját életedben is mást okolsz a kudarcaidért? Kérdező beoszthatta, továbbajándékozhatta volna a csokit, senki nem tartott pisztolyt a fejéhez, amíg meg nem ette. Sôt, hogy miután megette vegyen elő még egy táblával. Szélsőséges megoldásként a kukába is dobhatta volna.

2018. nov. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha éhezteted magad akkor falásrohamod lesz. Ajándékcsoki nélkül is. Ésszel kell élni és vállalni a tetteidért a következményeket. A kísértés volt/van/lesz az életedben. Hogy mit kezdesz vele rajtad múlik.
2018. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha falásrohamod van, akkor ne cukrot falj, mert az vizet is köt meg, szóval püffedtebb/súlyosabb leszel tőle. Ezzel csak az a baj, hogy kedvedért szegi és elveszi a motiáviód, de ez csak mozgósúly 1-2 nap és lemegy. Folytass mindent ugyan úgy. 1-1 csalónap meg nem akkora baj.
2018. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!