Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elrontottam a fogyókúrát?

Elrontottam a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

napi durván 1400-1500kcalt viszek be fogyáshoz, ez attól függ mennyit mozgok, általában szerda vasárnap kivételével minden nap szoktam futni egy órát, és van amikor még egy kicsit ráerősítek, ami egy harminc perces otthoni edzés.

Már jóideje így fogyok, viszont tegnap estétől ma reggelig egy szülinapi buliban kicsit nem fogtam vissza magam. Már az is sok, hogy mennyit ittam, más dolgok miatt még lett egy szép kis kajaflashem, ami miatt ilyen sajtos pufit, meg sós aprósüteményt toltam rendesen.

Ma ugye a sok kajához nem szokott gyomrom kikészült, durván 12 óra után most tudok megint enni először, az is egy lájti vacsi volt.

Kérdem én, nagyon túlzásba estem?


2018. jún. 24. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy jó napod, ilyen is kell. Holnaptól majd folytasd a fogyókúrát, mintha mi se történt volna ;)
2018. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a napot elkönyveled "szabadságnak", örülsz, hogy jókat ettél, és holnaptól folytatod, ahogy eddig. Semmit nem rontottál el, ellenkezöleg, nagy néha egy-egy ilyen pihenönap után sokkal jobban beindul újra a fogyás, mert a szervezeted feltöltödik, és nem akar tartalékolni utána.
2018. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
okéska :D
2018. jún. 24. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen napok. Sőt nálam időszakok is. Egyik hétvégén hazamentem, ballagás -enni kell- aztán kikészültem egyetemi szakdoga leadástól -enni kell- utána párom szülinapja volt -torta két napig-

Most a szakvizsga miatt stresszelek. Most max arra figyelek hogy 2000 alatt maradjak és ne szedjem vissza ami lement, majd ha letudtam a vizsgát folytatom


Egy nap alatt amúgy se lehet se lefogyni, se meghízni szóval néha belefér

2018. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!