Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Aki fogyáshoz számolja/számolta a kalóriákat, az súlytartáshoz is, vagyis az egész további életében ezt teszi?

2018. dec. 16. 15:56  Privát üzenet  

A válaszok
Én számoltam fogyáshoz, aztán megtanultam hogy mennyi az amennyit ehetek, és már nem számolom tovább, mert tudom magamtól is.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. dec. 16. 18:12 Privát üzenet
Soha nem tartok súlyt, szálkásítok vagy tömegelek. Az ember természetes állapota a fejlődés.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. dec. 17. 12:42 Privát üzenet

Sokan ezt teszik.

Szerintem számolni nem embernek való, fogyáskor sem mindig számolok, csak sokszor kvázi elkerülhetetlen vagy kíváncsi vagyok. Igaz, az én sokfogásos étkezéseimmel különösen macerás számolni :D Próbálok egyszerűsíteni, de nehéz.

Fogyás után tömegelés lesz, akkor egy ideig bizonyára számolni fogok, hogy tudjam, mi merre. Utána beállok arra és valamelyest hasonlóan eszem a legtöbb napomon.

A súlytartás nekem elvileg igen egyszerű, eszem, ahogy nekem tetszik, csak nem egész nap s általában a jól bevált étrendemen, ami nem sarkall túlevésre. Ha híznék, úgyis feltűnik s akkor odafigyelek egy ideig.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. dec. 17. 22:48 Privát üzenet
Csillag Ottó nevű felhasználó válasza:

Életmódot kell változtani elsösorban,ami azt jelenti,naponta minimum 1 óra uszás,kaják csak GRAMMRA kimérve,napi hus adag 15 dkg csirke vagy pulyka fehérhus,pár fajta hal is fogysztható,a lóhus is fogyasztható,semmi alkohol,kávé,édesség,nincs bab,krumli borsó :) 7 hónap allatt 65 kg ment le :)

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. dec. 21. 12:58 Privát üzenet

Sajnos minden árt ami finom.De nagyon gáz így az élet,hogy nem azt eszik az ember amit szeret.

persze a mennyiség is fontos,nem csak a minőség.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. dec. 24. 21:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyszerűen éhen halok egész nap! Mit tegyek?
Kalória és szénhidrátszükséglet?
Eddig milyen volt a mai étkezésem? Súlytartáshoz megfelelő?
Ha 1200 kalóriát eszek egy nap de abból 300-400-at este akkor ugyanúgy hízok mintha egész nap sokat ettem volna? Vagy akkor attól még hogy eszek este fogok fogyni?
Hol lehet többet megtudni a Hungastos ételekről? Kalóriaszámlálás miatt kéne tudnom hogy hány gramm számít egy adagnak? Csak az egész menü kcl értékét irják ki?
Sulytartashoz ehetek egy egesz velnesz zsomlet? Lidl-ben vettem. V inkabb csk felet? Am hozza ennek meg kicsi sajtot, kicsi sonkat.

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!