Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Májusra le lehet fogyni? Mi a...

Májusra le lehet fogyni? Mi a legjobb, legtartósabb módja?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 163 cm, jelenleg 76 kg. Kb az utóbbi 1-1.5 évben jött föl rám 5-6 kg (azelőtt már jó ideje 70 körül voltam), de ez az 5 kg úgy néz ki mintha legalàbb 10 lenne. A ruhàim ugyanúgy jók ràm,de làtom hogy sokkal hàjasabb vagyok.


A nyáron kb 2-2.5 hónapig csináltam a kalóriaszámlálást, 1300 körül ettem, akkor csak 3-4 kg ment le (egyáltalán nem látszódott), de azóta az is viszajött, és hàjasabbnak is tűnök.


Május közepén lesz unokatesóm esküvője, arra valami normàlisabb alakot szeretnèk. Mennyit tudnék addig lefogyni? Hogy làtszódjon is? Mi lenne a legjobb mód rá?


2019. jan. 1. 17:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Olyasmi az alakom mint ennek a lànynak, a combom kicsit vékonyabb, a csípőm viszont nagyobb.


[link]

2019. jan. 1. 17:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kell enni. Havonta 2, esetleg 3 kg fogyás a jó ütem. Tartós akkor lesz, ha utána sem zabálsz.
2019. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Heti min 3x 1 órás edzés pl futás , és a legfontosabb a kaja. Én is most kezdem mert nagyon eltunyultam mar. 3 éve fel év alatt rohadt jó kondim lett. Most újra nekivagok , erzem magamba az erőt. Nagy akarat kell.
2019. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!