Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nektek bevált a kávé étvágycsö...

Nektek bevált a kávé étvágycsökkentőnek?

Figyelt kérdés
Szóval ma ittam vagy 3 kávét habár utálom. Így eléggé lecsökkent az étvágyam nincs annyira zabálhatnékom mint eddig volt ami miatt fél éve tolódik a fogyókúrám. Lehet megtaláltam a megoldást? Vagy csak placebo hatás? (bár ha az inkább ne hajtogassátok, mert nekem az is jó ha elhiszem) Ez tartós maradhat vagy csak ma szerencsém volt?

2019. jan. 7. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, viszont totál függő lettem. A kávé is felesleges kalória. Leszokni nem sikerült. Így meg nagyon nehéz a napi kalórián belül maradni.

Azt hozzáteszem, hogy tejjel iszom, és édesítővel.

2019. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Inkább étvágy növelő
2019. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg eltolja az étvágyamat, de nem placebo, mivel ezt én vettem észre magamon.
2019. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a kávét ne igyál mert nincs ilyen téren sem hatása. Napi 3 kávé rendszeresen szerintem sok. Úgy meg még inkább rossz ha tejjel meg cukorral/édesítővel iszod.
2019. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Napi 1-3 csésze kávé egészséges egyén esetén belefér.Ezt nem én találtam ki,nézd meg a cukorbetegség kezelésére íródott szakmai ajánlásokat.Természetesen cukor nélkül,esetleg egy kis édesítővel,kevés! tejjel.Nem lesz semmi bajod,sőt enyhe anyagcsere-fokozó hatása is van. Kávé és kávé között nagy különbségek vannak,egy hosszú kávé pl.nem annyira vonja el a vizet. Én szívesen fogyasztom,fogyókúra alatt is.Nekem nem növeli az étvágyam.Édesítő nélküli hosszú kávét iszom ,kevés tejjel (max 0,5 dl,ami zsíros tejből is max 30 kcal),nassolás helyett.
2019. jan. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az étvágyam nem csökkenti, de csoki helyett működik.
2019. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én rendszeresen kávézok, és nekem abszolút csökkenti az étvágyam. Ha nassolhatnékom támad, mindig beválik, és az anyagcserémnek is ad egy löketet. De egyébként szerintem ez teljesen egyén függő, örülj ha neked működik.
2019. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem mindenesetre eddig úgy érzem működik
2019. jan. 8. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!