Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel most nagyon elrontottam?

Ezzel most nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
4-5 napja dietazok eddig rendesen ettem viszont ma majdnem 1000-1500 kcallal többet ettem el vagyok keseredve. Ezzel nagyon elrontottam? Úgy érzem hnap eleve kevesebbet fogok kívánni és kevesebbet fogok enni is. Mit csinaljak?
2019. febr. 7. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még javíthatsz, ha tornázol. Ezzel csökkentheted a bevitt mennyiség hatását. Ugye, ha többet használsz fel, akkor kevesebb marad, amit elraktarozhat a szervezet. Nyugodj meg, nem lesz semmi baj, de holnap egyél normálisan.
2019. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a bajom h influenzás beteg vagyok és nagyon gyenge:(
2019. febr. 7. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Betegség alatt nem diétázunk.
2019. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt h erted? Koszonom a válaszokat egyébként ment a zöld kéz!
2019. febr. 7. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
A semmit nem lehet elrontani :D 4 nap odafigyelés nem sokat ér. Majd ha már 2-3 hónapja csinálod, ott már elronthatod. De akkor sem egy nappal, hanem ha feladod és visszatérsz a régi életmódodhoz. Egy nap alatt úgy nem lehet meghízni ahogy lefogyni sem. Ne aggódj pár ilyen nap miatt
2019. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy diétát NEM TUDSZ egy nap alatt elrontani, teljesen mindegy, hogy 4 napja vagy 4 hónapja csinálod. Másnapi koplalás felesleges. Egyszerűen csak térj vissza az eredeti tervhez!

Akkor tudod elrontani, ha minden nap azt mondod, hogy "csak ennyivel eszem többet", és aztán rájössz, hogy szép lassan visszacsúszol a régi étrendedbe.

2019. febr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!