Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez normális dolog?

Nodiggity202 kérdése:

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

A kaloriabazis szerint, ha le akarok adni 4 kg-ot 1 hónap alatt, napi 800 kcalt ehetek csak.

Na most.

Én naponta 1200 kcalt viszek be, és rengeteget kardiózom, kb 350-450 kcal között égetek el minden alkalommal kalóriát, mikor edzőteremben vagyok.

Nagyon unom már, hogy a kívánt eredmény érdekében nem ehetek egy jót, és biztos vagyok benne, hogy 800 kcal mellett sem az iskolához, sem az edzéshez nem lesz erőm. Ki mit mond, meg tudjátok ezt cáfolni?

16/L


2019. márc. 4. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

A kalóriabázis nem kalkulálja bele a mozgást. Valószínűleg kiírta azt is alul, hogy a 800 veszélyes.

1200 alá ne menj.

2019. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyél 1400-1500 kcalt, és hagyj több időt, ne akarj 1 hónap alatt leadni 4 kg-ot, inkább 2 hónap legyen.

Én is ennyit szeretnék még leadni. Úgy május végéig... Nem sietek. 1700 kcal körül eszek (igaz, nem kardiózom, csak alakformáló gyakorlatokat végzek. Meg szoptatok még, ezért sem viszem lejjebb a kcalt.)

2019. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha az oldal készítői beállítanák, hogy ha x kalória alatt jönne ki az adat, akkor ki se kalkulálja, hanem kiírja a kedves felhasználónak, hogy hülyeséget állított be, ne akarjon ilyen ütemben fogyni.

Valószínűsítem, hogy az össz. kalória kereted nem adtad meg jól, nincs beleszámolva a mozgás.

2019. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Feltehetöen azért jött ki ilyen alacsony érték, mert nagyon gyorsan akarod leadni, azaz a beállítás a hiba, nem a rendszer számol rosszul.

Ne egy, hanem két hónapot adj meg, azaz heti fél kg fogyást állíts be, akkor sokkal normálisabb kalóriakeretet kapsz.

2019. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!