Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 3 hét alatt lehet 1 ruhamérete...

3 hét alatt lehet 1 ruhaméretet fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyéb okok miatt holnap utántól (kedd) fogok elkezdeni "fogyózni".

78 kg, 163 cm vagyok.

Igazából jól érzem így magam,de jó lenne egy kicsit fogyni. Augusztus végén megyünk nyaralni,akkorra szeretnék normálisabb alakot. De nincsenek nagyra törő vàgyaim.


Eddig sem ettem sokat, csak rossz minőséget. Nasit beszüntetem, valamivel kevesebbet fogok enni, jobb kajákat, kicsivel többet fogok mozogni.


3 hét múlva, május 11-én megyünk esküvőre, màr megvettem a ruhámat.

3 hét alatt nem fogok annyit fogyni hogy lógjon rajtam a ruha ugye? Nem lehet átalakítani.


2019. ápr. 21. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt max 3-5 kilót lehet fogyni, aminek nagy része csak víz. Nem fog rajtad lógni a ruha, ne aggódj, nyugodtan kezdj bele a dietaba teljes gőzzel.
2019. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én bő másfél hónap alatt fogytam ki a gatyámat, öv nélkül a bokámon landol. Nagy súlyfeleslegem van, és ez súlyban 7kg-mínusz, csípőbőségből -12 centi ment le.
2019. ápr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!