Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Le szeretnék fogyni látványosa...

Rebekaaq kérdése:

Le szeretnék fogyni látványosan de nem tudom hogy mit egyek?

Figyelt kérdés

16/l 57kg vagyok és elég alacsony(161cm)

Rendszeresen sportolok de nem látom az eredményt ha esetleg tudni valaki írni egy jó étrendet amiből ki tudnák indulni azt megkoszonem



2019. márc. 7. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj mindent egy lépésben megváltoztatni. Ne egy teljesen új, idegen étrendből indulj ki, hanem a mostaniból, és azt kezdd el reszelni. Gondold át, hogy miket szoktál enni, és apránként növeld a zöldségek arányát, és csökkentsd a cukrot, esetleg sót, növeld az élelmi rostokat stb. Az apró lépések mellett könnyebb kitartani, mintha az egész életedet felfordítanád fenekestül.
2019. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tennél fel egy Képpet könyebb lenne válaszolni
2019. márc. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira nem lesz látványos az a fogyás, mert ha sokat sportolsz és izmos vagy, a súlyod teljesen jó. Remélem, nem az izmaidból szeretnél fogyni.

Persze ettől még áttérhetsz egy egészségesebb étrendre. Ha sok finomított ill. gyorsan felszívódó szénhidrátot eszel, csökkentsd ezeket (cukor, fehér liszt). Nasinak egyél egy marék diót, mogyorót, mandulát, vagy 1-2 kocka étcsokit. Üdítő helyett igyál vizet. Egyél több és többféle zöldséget. Vigyél be elég fehérjét, és legyen minél változatosabb az étrended.

Én is alacsony vagyok, ezzel az a gond, hogy optikailag vékonyabbnak tűnnek a magas, hosszú lábú nők. Ezt sajnos el kell fogadni. Ne akarj egészségtelenül vékonyra fogyni, nem éri meg.

2019. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!