Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ebbe a salataba...

Szerintetek ebbe a salataba tenyleg 1100 kaloria van?

Figyelt kérdés

Cezar salata 60dkg, igy ettem: uborka, paprika, paradicsom, cs.mell csikok, jegsalata


tudom, masok az adatok de valahol azt lattam hogy 100g cezar salata(ontet nelkul) 190 kcal es hat ugye ez 60dkg tehat akkor majdnem 1100 lenne benne? de annyira hihetetlen lenne.. nem sajtal-sonkaval toltott rantotthust ettem sultkrumplival... mert azt tudnam elkepzelni ennyi kalorianak. Se ontetet se sajtot se kenyerkockakat se semmit nem ettem csak igy ahogy leirtam.



#cezarsalata
2019. máj. 9. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Ha fele-fele aranyban van a zoldseg es hus, akkor kb. 600-700 kaloria 60 dkg
2019. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hat... szerintem zoldseg tobb volt , pizza paradicsombol rendeltem. De igy ettem ahogy irtam :)

koszonom a valaszod!

2019. máj. 9. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen pontosan le kellene mérni, miböl mennyi van benne és az összetevök alapján számólni ki a kalóriát.

Egyébként ennél föleg az öntet az, amiben elég sok a kalória, szóval ha csak a zöldségféléket meg csirkemellet etted, akkor igen valószíütlen, hogy ilyen magas lenne a kcal-értéke.

Az uborka, paprika, paradicsom, jégsaláta kalóriamennyisége majdnem semmi, a csirkemellböl 100 g 120 kcal - szóval eddig nem igazán lehet sok.

A kenyérkockák meg az öntet azonban megdobja rendesen, ha ezeket elhagytad, akkor nem lehet ilyen sok.

2019. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!