Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnék a lehető legered...

Hogyan tudnék a lehető legeredményesebben lefogyni?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van az alakomból és nem tudom mit csináljak, hogy végre fogyjak és vékonyabb legyek... 156 cm vagyok és 46 kg de utálok tükörbe nézni, undorodom magamtól, szerintem túl kövér vagyok. Nagyjából egy hónapja csökkentettem a napi kalória adagom, kb csak salátákat eszek, sok vizet iszok, napi szinten edzek, de nem tudok mit csinálok rosszul. Néha rám jön egy kaja roham és akkor hirtelen eszek péksüteményeket, vagy megiszok egy forró csokit de ilyen kényszer van bennem arra hogy valami finomat egyek, aztán magamban mérgelődök amiért ezt tettem... és utána megint alig eszek.

Valami jó tipp fogyásra?



2019. jún. 6. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha undorodsz magadtol, nem fogynod kell, hanem pszichologushoz menni!

A legnagyobb joindulattal mondom!

2019. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%
Figyelj,velem is ugyanez van. Ma voltunk orvosnál és azt mondta, hogy felülésezzek, ha mindenképpen le akarok fogyni (mivel azt mondta, hogy nagyon messze állom attól, hogy dagadt legyek) és naponta ötször egyek kevesebbet, ne egyszerre sokat, és hat óra után ne nagyon egyek. Ennyit tudok mondani.
2019. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a súllyal lehet, hogy inkább edzened kellene, izmosodnod, nem súlyt vesztened.
2019. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább szakorvos bevonását javasolnám, mint a fogyást! Hova akarsz fogyni 46 kg-ból? Itt sajnos testképzavar, önértékelési zavar és talán külső tényezők befolyása is fenn áll. mentálhigiéniés vagy pszichológusi konzultáció kellene inkább. Félre ne érts nem azt mondom, hogy bolond vagy, vagy ilyesmi, de tény, hogy szerintem inkább egy jó beszélgetés egy megfelelő szakemberrel többet segítene neked, mint a fogyás a semmibe.
2019. jún. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó agyalágyult! Nem orvos kell neki, hanem normális emberek köré, akik igenis kimondják hogy bolond, és 46 kilóval senki sem volt még kövér!
2019. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!