Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Üdv! Van köztetek olyan, aki...

Üdv! Van köztetek olyan, aki fogyni szeretne?

Figyelt kérdés
Én 128 kg-ról indulok a holnapi napon. Van köztetek olyan, aki szintén hatalmas súlyfelesleggel rendelkezik és szeretne ezen változtatni? Arra gondoltam, csinálhatnánk együtt, kapcsolattartással, motiváció, illetve inspirációként.

2019. jún. 18. 20:29
1 2
 11/15 anonim válasza:
10es biztos így is nagyon csini lehetsz :)
2019. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tartom a 11es véleményét, de a lényeg, hogy a tükörben olyat láss, ami neked tetszik, szóval hajrá, csak vigyázz, nehogy a ló másik oldalára ess! 🤗
2019. jún. 25. 00:24
 13/15 anonim válasza:
900-1000 kcal között eszem minden nap (nincs bevezetetlen rejtett kcal, sőt, inkább felfele kerekítek!), és edzek is (ellipszis, súlyzós és saját súlyos edzések), ill. alapból aktívak a hétköznapjaim. És bakker 3 kilót híztam, mióta diétázok. :( Egy hét alatt! :(( Tükörben jobb lett az eredmény, mint induláskor, a mérlegeken viszont abszurd. Annyit iszok, amennyit eddig is, sóbevitel nem nőtt, sőt csökkent. Mi a hiba? (Már nem tudom hányadik válaszoló voltam.)
2019. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
UtosóAz izom nehezebb. Vagy menstruáció előtt állsz.
2019. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az 1200kcalt tartsd, de az 1400-1500kcal is bőven egészséges, ne koplalj. Ha stagnálni fogsz, ezzel a 900kcalos kajabevitellel amúgy sem tudsz majd mit megugrani, ha csak nem akarsz még keményebben edzeni. (SZERINTEM, és annó' a dietetikusom is ezt mondta.) De egyébként az előttem válaszoló is jót írt; az izom nehezebb, és/vagy menstruálsz, sok vizet tart vissza a szervezeted. Ne görcsölj rá amúgy...engedd el, menjen magának szépen! Sok sikert, Kitartást, remélem a magad érdekében fogadsz majd meg pár építő tanácsot :)
2019. jún. 26. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!