Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem fogyok. Mi lehet a gond?

Nem fogyok. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 160/74 kg voltam. Június elején kezdtem egy fogyókúrát. Összeállított menüt követek. Kb 1200 kcal. Számolom a kalóriákat, van hogy kevesebb is szokott lenni a bevitt mennyiség. A három hèt alatt tornázásra nem sok időm volt, mivel államvizsgáztam, szakdolgozatot írtam/védtem. (Nem kifogásként). Tehát csak a diétával 70,8 kg-ra sikerült fogyni. Viszont ezen a héten már 71,2 kg mutat, pedig ugyanúgy követem az előírt menüt.

Semmi cukor, liszt, édesség, üdítők.

Mi lehet az oka, hogy nem megy lejjebb, sőt többet is mutat a mérleg? Bőven van még miböl fogyni, miért állhatott le? Sport hiányzik az étrend mellé? Tudom h mindenképp szükséges a mozgás, de több helyen is olvastam, hogy lehetséges csak étrenddel fogyni. Akkor téves ez az állítás?

Még egy kérdésem lenne. Mennyi a normális egészséges fogyás pl egy hónap alatt?

23/L


2019. jún. 23. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Lehetséges csak étrenddel fogyni de az lassabb, ráadásul tönkrevágod vele a hormonháztartásod és vitamin hiányod lesz. Itt a nyár a vizsgáidnak vége lehet elkezdeni sportolni. Ha fogyni akarsz akkor aerobikozzál illetve súlyzós edzéseket végezz. Ezek égetik a zsírt.


Ezt a hülye kajával fogyást meg hagyd a hülyéknek.

2019. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74 kilódhoz az a 1200 kaloria semmi. 1500 nyugodtan lehet, plusz szepen elkezdesz mozogni, aerob és súlyzós. Nem szükséges teljesen elhagyni az édességeket vagy megvonni magadtol bármit is, amennyiben keretbe belefér, és a makrók passzolnak nyugodtan lecsúszhat egy kevés édesség, jobb mintha falásroham törne rád. Sok víz, mozgás és sok fehérjét egyél. Kortól, szervezettő, genetikától, anyagcseretol fugg. Azt mondják 1kg per hét, én többel fogytam annó és nem volt izomveszteség.
2019. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jókat írtak az előttem szólók. Lehet csak diétával fogyni, de ha nem akarod hogy lógjon a bőröd edzél is. Meg igazából a saját fogyásod könnyíted meg, ha hetente párszor végzel 40-50 perc aerob tipusu edzést, akkor biztos nem izomból fogsz fogyni hanem zsírból.
2019. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menzesz? Vízvisszatartás?

Túlzott sóbevitel?

Ezeken gondolkodj, hogyan alakult, mind befolyásolja a tömeget.

2019. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz rá a számokra, 40 dekát "híztál". Ez belefér a normál ingadozásba. Nem fogsz véletlen menstruálni? Én olyankor egyik napról a másikra "hízom" 1 kg-t, aztán pár nap múlva visszamegy. Ne parázz ezen, a hosszú távú tendencia számít.
2019. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!