Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gond az, hogy túl gyorsan...

Gond az, hogy túl gyorsan fogyok, pedig nem éhezem?

Figyelt kérdés

90 kilóról indultam és 5 nap alatt fogytam 6 kilót. Az étrendemen változtattam. Nem eszem édességet, lisztes dolgokat, szóval visszafogtam a szénhidrátot (de persze nem teljesen, mert az többet árt, mint használ). Baj, hogy ennyit fogytam, mert nem fogom tudni megtartani a súlyomat? Nem gyorsan akarok fogyni, hanem tartósan...tudom, hogy ez nem mind zsír, hanem víz is volt, de nem túl sok ez? Vagy azért nem sok, mert sok a feleslegem és könnyebben megy le belőle? Mit tanácsoltok? Esetleg tippeket tudtok adni a tartós fogyáshoz?


23/L


2009. júl. 26. 08:34
 1/1 anonim ***** válasza:

nagyobb túlsúlyból gyorsabban fogy az ember, és szerintem ha nem éhezel akkor inkább örülj neki hogy gyorsan megy le!:)

Én 3 évvel ezelőtt voltam 92 kg, és most 70kg vagyok, szóval én is erről a súlyról kezdtem mint te. Én sem éheztem, és ugyanúgy kihagytam a lisztes,cukros dolgokat és sok vizet ittam. örülök neki, hogy TE nem drasztikus diétákkal akarsz fogyni.

csak így tovább, és szurkolok neked!!

2009. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!