Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnék úgy sokszor...

Hogyan tudnék úgy sokszor keveset enni hogy közben megfelelő mennyiségű kalóriát viszek be?

Figyelt kérdés
10 kg fölösleg van rajtam, ami kicsit zavar és leszeretném adni. Sportolok és egészségesen táplálkozni, sokszor keveset enni, de így csak 500 max 700 kalória meg be. És attól félek hogy ez hamar vissza jön.
2019. júl. 19. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ez a sokszor keveset baromság amúgy. De azt is úgy kéne, hogy a napi adagot elosztani 5-6 étkezésre. Nem pedig fél óránként enni egy fél levél salátát.
2019. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 6-ot nem tudtam értelmezni én már 😃

De napi 5-öt még meg lehet csinálni.


Mindenképp van értelme, mert felgyorsítja az anyagcserét.


Viszont nagyon fontos, hogy legyen az étkezések között valódi suünet, amikor nem fogyasztasz semmit, csak vizet. 2,5-3 óra teljen el minden étkezés között! A nasi tilos!!


A fogyást tekintve pedig nagyon fontos, hogy csak a zsírt és vizet add le, míg az izomzatod maradjon meg!! Tehát nagyon fontos a fehérjebevitel!


Szálkásító étrend pl konkrétan erre a célra való.


Fontos, hogy edzés után pótolva legyenek a különböző vitaminok és tápanyagok. Ezek jelentős része zsírban oldódik, így figyelj rá, hogy legalább egy kis mennyiséget vigyél be, még a fogyókúra ellenére is!


A fogyókúra nem jelenti azt, hogy keveset kell enni!! Sokkal inkább azt, hogy mást, mint eddig. Ha jó edzéstervet csinálsz, jó étrended van, akkor először azzal találod magad szembe, hogy egyszerűen nem tudsz annyit megenni, nem tudsz annyi fehérjét bevinni, mint amennyit szükséges lenne.

2019. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek sokszor enni? 3-4 étkezéssel bőven be lehet vinni a szükséges energiàt. Felesleges kvàzi egész nap kajàlni. Ha sokszor eszel, sokszor emelkedik meg a vércukor és inzulinszint. Ez nem jó, ahogy màsik vàlaszoló is írta.
2019. júl. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csinálod, nekem egy rendes étkezés kb. 500 kcal, pedig nem vagyok nagyevő. Napi 3x eszem, és nyilván nem csak nyers zöldségeket meg zsírszegény cuccokat. (Már lefogytam így, most súlyt tartok.)
2019. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!