Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon keveset eszem, és ha...

Nagyon keveset eszem, és ha elkezdek többet akkor hizás lesz a következménye?

Figyelt kérdés

16/l vagyok, nagyon vékony mert volt olyan időszak hogy koplaltam mert egy idióta voltam.

És onnantól összeszűkült a gyomrom, de mivel még fejlődésben vagyok-bár már nem olyan sokáig-szerintetek ha elkezdek többet enni, mint amennyit most akkor csak tartom a súlyom vagy hizni is fogok?

Mert mondjuk 2500kalóriát kell bevinni/nap, és tegyük fel most 1000ret viszek be, de 1500zal (vagy 800zal) többet viszek be akkor mi lesz?

Mert a szervezetem már megszokta azt a kevés kis ételt amit beszoktam vinni.

16 vagyok de 14nek nézek ki. 157 cm vagyok és 44 kg régebben 50 voltam.

Szeretnék segitséget kérni ez ügyben, mert nem igazán értek az ilyen fogyókúra-kalóriszámolás-fejlődés-hizás témában.



2019. jan. 27. 09:49
 1/3 anonim válasza:
Sportolj sokat, és ez az 1000k nagyon röhejes ennyi egy madárnak elég egybol persze nem, de próbáld meg fokozatosan 2000re felvinni, és ha többet eszel valószínűleg ha nem is sokat de hizol, de csak óvatosan..ilyen mekis kajatol meg faszoktol rossz értelemben hizol, egyél egészségesen és nagyon sokszor keveset, így nem fogsz hirtelen felpuffadni meg eltunyulni a "kajakoma" miatt pláne hogy szűk a gyomrod, egyébként van ez az "andzsiika" vagy ki ez pontosan instagramon O sokáig küzdött ezzel, bár nekem tetszett a piszkafa alkata, de hízott jó értelemben és nagyon jól néz ki, vannak a storyaiban ilyenek nézd meg esetleg írj neki de nem biztos hogy válaszolni fog 16l
2019. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz többet enni a megszokottnál,akkor fokozatosan feltudsz majd hízni.Lassan,de bisztosan.
2019. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy a szervezet megszokja a kevesebb kalóriát. Olyan van, hogy egyéb "funkciókat" leállít, hogy a létfontosságúakat fenn tudja tartani. Ezért leállhat a növekedés, a hormonális változások, stb.

Lassan emeld a mennyiséget és figyeld a változást. Amikor elkezd a súlyod gyarapodni, tudni fogod, hogy ott a határ.

2019. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!