Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg felelőtlenek lennénk...

Tényleg felelőtlenek lennénk hogy pár napra elmegyünk nyaralni?

Figyelt kérdés
Másfél hónapos a kislányunk és férjem szüleinél lakunk fennt a tetőtérben. Ők mondták hogy elmehetnénk pár napra pihenni mert ránk férne és addig vigyáznának a kicsire. Kezdetektől fogva segítenek nekünk mivel első baba és tapasztalatlanok vagyunk. Anyósom sokmindenre megtanított szóval tényleg tudom hogy jó kezekben lenne a baba. A szüleim viszont nem örülnek neki, hogy ilyen pici babát itt hagyunk, ők nem mernék. Ha valami baja lesz engem vesznek elő. Igazuk van egy részről, de őszintén szólva én lelkileg fizikailag nagyon kimerültem szülés óta. Nem igazán voltam erre sajnos felkészülve. Ugyanakkor bűntudatom van, hogy felelőtlen vagyok mivel elmennénk pihenni. Ti így elmennétek nyaralni?

2020. júl. 25. 17:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
68%
Felelőtlen nem vagy,csak rossz anya. Ilyet én még nem is hallottam,hogy ilyen pici babát napokra ott hagyni a nagyszülőkre. Kimerült vagy? Szegénykém! Nagyon sajnálom a gyermeket,hogy ilyen anyukája van. Remélem gyorsan felnősz a feladathoz,mert ez szégyelleni való. Most csúnyán beszóltam,nem szokásom. De ez a felháborító kategória.
2020. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
84%

De miben fáradtatok el, ha ott laktok anyósék nyakán, akik mindenben segítenek? :)

Egyébként menjetek, ti dolgotok.

Régen rossz, ha csak azért nem mentek el végül, mert "felelőtlennek" tart a gyakori népe.

Belül kellene érezni, hogy valahogy ez nem oké.

2020. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
46%
Add örökbe sokan várnak gyerekre olyanok akik törődnének is vele.
2020. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
76%
6 hetes babat lepasszolni? 🤣a durva mar ne haragudj. Te vagy az anyja, viselkedj ugy.
2020. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
40%

Míg átfutottam a válaszokat, addig felfordult a gyomrom.


Sok a gyűlölet az emberekben amúgy is, de ha nem találsz elég rosszindulatot magad körül, akkor csak olvasgasd a gyerekvállalás topicban a sok, segítőkész, gyűlölködő anyukát. Én meg pont az ilyen válaszolók gyerekeit sajnálom, akik ide írtak "segítő szándékkal", de közben csak a gyűlölet jött ki belőlük. Gáz, hogy ilyen emberek vannak.

2020. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
76%
Ideje lenne felnőni, van egy gyereked, hahó.
2020. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
55%
Én akkor sem tudok aludni, ha az ötévesem a nagyinál alszik. Nemhogy egy hathetes apokra otthagyjak, mert "elfáradtam".
2020. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
77%
Az en babám 6 hónapos. Mi úgy mentünk, hogy vittük anyukamekat is. Így mindenki tudott pihenni is. Ok is, mi is. Megosztottuk a baba felügyeletet. Őszintén en meg nem erzem késznek magam, hogy nélküle aludjak pl. Pedig közeleg a napja, mert augusztusban egy napot nem itthon fogok aludni. De akkor a férjemmel lesz a baba.
2020. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
68%
#15 a kérdező feltett egy kérdést, nem zavar? De sebaj en meg mar azt szoktam meg ezen az oldalon, hogy aki nem azt a választ adja, amit egyesek hallani akarnak azok egyből rosszindulatúak meg gusztustalanok. Akkor minek kérdezni? Menjen akkor hagyja a nagyszülőkre a 6 hetest, de nem más legyen már a szarszemét aki nem tenné. Lassan csak az lehet szuper kiegyensúlyozott sztármami aki szülés utàn egyből wellnessbe meg nyaralni szalad. Mindenki más meg ősmammer.
2020. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
42%

#19 a stílussal van a baj. Nem az egyetértés vagy egyetnemértés hiányával. Lehet válaszolni erre a kérdésre úgyis, hogy közben nem vagy paraszt és rosszindulatú, mint ahogy a többség az volt. Le lehet írni ezt úgy is, hogy közben nem bántod meg a kérdezőt.


Aki lemeri írni azt, hogy a kérdező

egy szar anya, az szégyelje magát, de nagyon. Az összes válasz, kivétel nélkül mind (talán egy normális volt) kifejtette, hogy milyen egy szar alak a kérdező, adja örökbe a gyerekét, neki nem is való a gyerek, minek szül az ilye, mert eleve megfordult a fejében a kérdést.


Mondjátok, ti normálisak vagytok?

2020. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!