Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg felelőtlenek lennénk...

Tényleg felelőtlenek lennénk hogy pár napra elmegyünk nyaralni?

Figyelt kérdés
Másfél hónapos a kislányunk és férjem szüleinél lakunk fennt a tetőtérben. Ők mondták hogy elmehetnénk pár napra pihenni mert ránk férne és addig vigyáznának a kicsire. Kezdetektől fogva segítenek nekünk mivel első baba és tapasztalatlanok vagyunk. Anyósom sokmindenre megtanított szóval tényleg tudom hogy jó kezekben lenne a baba. A szüleim viszont nem örülnek neki, hogy ilyen pici babát itt hagyunk, ők nem mernék. Ha valami baja lesz engem vesznek elő. Igazuk van egy részről, de őszintén szólva én lelkileg fizikailag nagyon kimerültem szülés óta. Nem igazán voltam erre sajnos felkészülve. Ugyanakkor bűntudatom van, hogy felelőtlen vagyok mivel elmennénk pihenni. Ti így elmennétek nyaralni?

2020. júl. 25. 17:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
74%

Mondom, van egy határ. A hathetes kor bőven a határon belül van. És nekem nem kell az itteniek egyetértése, hogy jó anyának érezzem magam. Nem tökéletes, mert tökéletesség nem létezik, de jó.


Aki meg nem anya típus, az ne szüljön. Én se vagyok magas vékony, nem is megyek el tornásznak.

2020. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
35%
Mint írtam, az en anyam nem anya típus. Egyáltalán. Köszönöm szépen, hogy szerinted meg sem kellett volna születnem. En meg azt mondom, hogy boldog vagyok, hogy elek, boldog gyerekkorom volt, nagyon szeretem anyukamat és ő is engem. És boldog vagyok, hogy nem volt folyamatosan a seggemben így sokkal nagyobb önállóságot tanultam, mint a barátaim osztálytársaim általában. Aki nem veszélyezteti a gyereket és normális körülményeket teremt, igenis nyugodtan szüljön gyereket akkor is ha nem anya típus. Nem kell mindenkinek ugyanolyannak lenni. Ennek a gyereknek se lesz semmi baja, ha 6 hetesen elmegy egy napra az anyja. En nem hagytam volna magára ennyi idősen az enyémet, de nem vagyunk egyformak.
2020. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy felelőtlen, csak meggondolatlan. Ha nagyon muszáj nyaralnotok menni, akkor ő is menjen veletek.
2020. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
72%
62es csak hogy ez az anyák mintapéldánya nem egy napra akarna menni hanem NAPOKRA akarja otthagyni a szinte újszülöttjét. Bár ebből is kiderül hogy valószínűleg már így is az anyósa van a gyerekkel legtöbbet. Csoda hogy megszülni nem a mamának kellett:-D
2020. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom milyen nyaralást tervezel, de én hat héttel a szülés után be nem mennék egy közmedencébe vagy tóba...

Nem tudom milyen nyaralást terveznétek, és az mitől lenne pihenés az otthoni lehetőségekhez képest. Hat héttel szülés után már a csomagolástól is elfáradnék.

2020. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
46%
Ez itt egy nagy trolletető.
2020. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
73%
Még nagyon korai magára hagyni!
2020. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!