Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy van mindenre időtök...

Hogy van mindenre időtök gyerek(ek) mellett?

Figyelt kérdés
Barátnőm is két másfél év alatti gyerekkel van otthon, és mindenre van ideje. Bármikor megyünk hozzájuk, minden a helyén van. (Előre be nem jelentetten is). A gyerekek is elvannak, főz, mos, viszi a háztartást, és most el is vállalt homeoffice munkát, mert bele fér az idejébe. Plusz még a házat is alakítgatja, imádja maga csinálni a dolgokat, és még saját magára is van ideje. Ilyenkor kicsit szarul érzem magam, hogy én egy baba mellett képtelen vagyok mindent megcsinálni. Én csinálom rosszul, vagy ő valami alien?

2020. nov. 17. 13:03
 51/99 anonim ***** válasza:
24%

50-es, hagyjuk már ezt a bezzeganyukázást. Jó, hogy ne az érezze már magát szarul, aki beosztja az idejét.


Sok gyereket azért nem lehet letenni, azért nincs el magában, mert az elején felkapdossák a szülei, amikor nézelődik es bóklászik, aztán persze, hogy hozzaszokik, hogy folyton kézben van...

2020. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
75%

“mert az elején felkapdossák a szülei, amikor nézelődik es bóklászik”


Ezt te se gondolod komolyan, hogy csak “ugy” felkapdossàk, nyilvàn valamièrt kapdossàk fel nem brahiból. Vagy ugy gondolod ha egy baba, gyerek valamièrt sír , üvölt, az sem lehet problèma mert nyalni kell a lakàst. Aki ridegtartàsba neveli a gyerekèt lelke rajta de ha nem ismerted meg ezt a tipusú gyereket akkor maradj csendben.

2020. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
17%

52-es, pedig ezt csinálja a többség, nyilván azért, mert aranyos a baba, meg akarja szeretgetni.


Ami érthető, csak a késöbbiek kedvéért nem árt mégis kicsit visszafogni magunkat ilyenkor. Senki nem a sírni hagyasról beszélt.

2020. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
62%
#51 te 60 éves vagy hogy ezt az elavult, rég megcáfolt mantrát fújod? Avagy a gyk-n kívül még semmit nem olvastál a babákról, ami valóban szakmai?
2020. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:
70%
53 Fú hogy neked milyen nyugodt természetű szobanövény gyereked lehet, hogy ilyeneket hiszel.😂😂😂😂😂
2020. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
74%
53 ha nem a sírni hagyásról beszélsz, akkor megsúgom hogy vannak babák akik egész nap képesek lennének sírni ha nem kézben vannak. Nem tudsz elkényeztetni egy babát. Az igényeire válaszolsz, ha te babád jól elvan egyedül szuper de nem mindenkié ilyen ám.
2020. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos én sem értem azokat az anyukákat akik megkérdőjelezik hogy hogy van ideje egy másik anyukának? És nagyon felbosszant az a válasz hogy biztos nem játszik a gyerekkel vagy hogy nem a gyerekek az elsők

2 és fél éves a fiam ha vásárolni akarok (ilyen helyzetben nem szivesen viszem a boltba) anyukám vigyáz rá

Ha fodrászhoz megyek az apukája vigyáz rá

Otthon mindig rend van és én csak kifogásnak látom azt hogy 'a gyerekek miatt nem lehet rendet tartani' ha kell egy nap tizszer megcsinálom és nem az a rendetlenség amikor a játékok kivannak boritva a tárolóból, mert ugye nem azért poros a szekrény és nem azért áll a kosz a padlón mert itt ott játék van..

Ameddig főzök a gyerek ott van mellettem mindig azt játszom vele hogy most ő is főz apának kezébe van a fakanál az edény (ez ideáig bevált)

És ugye nem azért van a hajad szét mert a gyerektől nem tudod megcsinálni hanem azért mert nehezére esik a pár embernek fél órával később lefeküdni

Ameddig fürdök apa elaltassa a kicsit én utána befonom a hajam és másnap vagy kibontom vagy úgy hagyom és már is nem egy igénytelen kócos kontyom van

Ne legyetek motiválatlan szülők akik a kinlódást látják a gyerekekbe

2020. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
26%
Inkabb ne is irjatok ide semmit mert beindultak a semmit tevo anyukak akik lenezik az oda figyeloket :D ha jol veguotek a dolgotokat levagytok pontozva haha
2020. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:
66%

Az a gond, hogy nálatok az empátia nulla, a beleérző képességetek nulla és az elfogadás is egy nagy nulla. Nem ugyanaz a habitusa és a termèszete a babáknak ezt kell megérteni, amit te meg tudsz tenni a baba mellett azt sokan nem azért nem tudják mert szimplán lusták hanem mert körülmények mások a baba mellett, ennyi nem több, kicsit több empátia elfogadás kellene.


Az utolsó meg 58.szegénykém nagyon egyszerű lélek lehetsz.

2020. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
61%

59 annyit tennék hozzá, hogy 57 milyen szépen leírja h neki ez segít meg az segít. Na akkor most elmondanám hogy amellett, hogy vannak nehezebb természetű gyerekek, nem mindenkinek van ám állandó segítség.

Nálunk pl apa 2 műszakban sokszor 12ben nyomja. A gyerek ha látja nem alszik, nemhogy ő altatná😂😂😂

2020. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!