Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat problémát, hogy az 1...

Okozhat problémát, hogy az 1 éves babát 1 hétig rábízzuk a nagyszülőre?

Figyelt kérdés
Nyaralni mennénk, de nekem hiányozni fog a pici lány, meg azért gondolom ő is hiányolni fog minket. Nagyon szereti a szüleimet, sőt kimondottan jó a kapcsolat velük, de félek nehogy valami traumát okozzon hogy most 1 hétig nem lát minket. Felesleges az aggódásom?

2023. jún. 1. 12:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/145 A kérdező kommentje:

#6

Muszáj elmenni egy kicsit kikapcsolódni és szüleim vigyáznak a babára.

Amúgy én vagyok az apa, ha nem esett eddig le.

Azért hidd el fárasztó tud lenni, ha nem minta babád/gyereked van.

2023. jún. 1. 13:05
 12/145 anonim ***** válasza:
76%

„Még a legrosszabb ellenségemnek sem kívánom hosszú távon.”

Azt ugye tudod, hogy más anyukák, akik maguknak szültek gyereket, azok ezt csinálják 7/7 0-24ben?

Nagyon mókás vagy… ebben az esetben amúgy menjetek nyugodtan, úgy is nagymama neveli a gyereket és nem ti. Nem valószínű, hogy feltűnne neki.

2023. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/145 anonim ***** válasza:
86%

11 ezt nem gondolod komolyan ugye???

Csak maguk miatt nem akarják vinni magukkal szerintem...leszarnak ezek másokat,meg a saját gyereküket is

Míg ők a tengerparton suttetik a p@csajukat addig eszükbe se jut a szerencsétlen gyerek ,hogy mi lehet vele

2023. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/145 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az 1 hét még sok de egy 3 napos hétvégére simán elmehettek, 2-3 évesen meg szerintem 1 hétre is simán
2023. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/145 anonim ***** válasza:
80%

Gyere hozzám kedves apuka

Egy éves a fiam,segítség nincs,fogzik,éjjel nem alszik,aztan majd mondhatod milyen fárasztó...

2023. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/145 anonim ***** válasza:
92%

#13 vagyok

Bocsànat nem a te anyukád, hanem a gyerek anyja van a gyerekkel. Ő amúgy benne lenne abban, hogy egy hétre lepasszoljátok a gyereket?

Szerintem ez sok még neki.

2023. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/145 anonim ***** válasza:
87%

Hány évesek vagytok?

A párod tudja,hogy le akarod rázni a gyereketeket?

2023. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/145 anonim ***** válasza:
43%
14. Őszintén, nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy 1 hétre elmennek nyaralni a baba nélkül. Én nem mennék 1 éves baba mellől, vagy max vele együtt kocsival, hogy ne zavarjunk másokat. Engem pl rohadtul idegesítenek a hosszabb utazáskor a síró/hisztiző babák/gyerekek. Sosem értettem, hogy miért kell őket több órás utakra vinni. Szerintem jó dolog, hogy nem viszik el a nyaralásra, de rossz dolog, hogy otthon akarják hagyni. Inkább a jóhiszemű oldalt nézem inkább :D Meg lehet, hogy atipikus a baba, csak nincs még rá diagnózis. Akkor tényleg nehezebb lehet vele, ezt nem tudhatjuk. Lehet, hogy tényleg szükségük van erre az egy hét pihenésre a szülőknek, hogy a legjobb formájukat hozzák a mindennapokban. Ezt sem tudhatjuk :)
2023. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/145 A kérdező kommentje:

#16

Tudom, hogy mennyire nehéz lehet segítség nélkül.

Nekünk még segítséggel is nehéz!

Nem mindenkinek ugyanakkora a teherbírása.

Páromnak van egészségügyi problémája, meg pszichés is.

Én is sokat dolgozok, közbe házat is felújítom.

Ő is most esett túl egy durva fogzáson és még segítséggel is nehéz volt, úgyhogy részvétem.

2023. jún. 1. 13:12
 20/145 anonim ***** válasza:
79%

És nektek nem hiányozna a gyerek?

Én nemcsak a gyerek miatt nem tennék ilyet, de nekem is két nap után hiányozna. A feleségemnek meg néhány óra után, legalábbis egy éves korában.


Két gyerekkel vagyunk túl ezen az időszakon. Nem tudom, mennyire voltak mintababák, de nem is egyforma volt a természetük.

És veled ellentétben ("ellenségemnek se kívánnám") nekem szép emlékeim vannak erről az időszakról.


Egy kérdés:


Ha most kivan napközben a feleséged a még járni se nagyon tudó gyerektől, mit fog csinálni, ha majd elindul és fel akarja fedezni a világot? Amikor mindent ki akar nyitni, mindent ki akar pakolni, kézbe venni, felmászni oda? És amikor majd jön a dackorszak?

Úgy hidd el, ahogy mondom: a gyerek első éve kifejezetten nyugis élet a későbbiekhez képest!

2023. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!