Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat problémát, hogy az 1...

Okozhat problémát, hogy az 1 éves babát 1 hétig rábízzuk a nagyszülőre?

Figyelt kérdés
Nyaralni mennénk, de nekem hiányozni fog a pici lány, meg azért gondolom ő is hiányolni fog minket. Nagyon szereti a szüleimet, sőt kimondottan jó a kapcsolat velük, de félek nehogy valami traumát okozzon hogy most 1 hétig nem lát minket. Felesleges az aggódásom?

2023. jún. 1. 12:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/145 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk olyan gyerekünk van aki nagyon hasfájós volt és nehezen aludt. Másfél óránként szoptattam és nagyon akaratos mégis mi 6 hónaposan magunkkal vittük Gyulára,mert ott a fürdőben volt szoptató szoba is. 1 évesen 1 hétre nem hagynám ott,max nagyszülőket is hívtam volnaa wellness, hogy vigyázzanak a gyerekre a wellness alatt.


Tudom milyen a több emberes baba,az órákig tartó ringatás,fogzás sőt most étel allergia kB mindenre. Nálunk se volt segítség. Ti csak mégsem bírjátok a szülőséget,bár pszichés betegséggel be sem vállaltam volna a terhesség utáni depi veszél,e miatt,ami szerintem itt is megvan...

Szóval én nem hagynám 1 hétre,ti nem.bírjátok a szuloseget,ha tetszik a válasz ha nem. Amúgy nekem 2 hete nem alszik a gyerek éjjel csak nappal pár órát,de csak akkor ha nem alszom😅 én mégis félkómásan elvittem sétálni a játszótérre,sőt főztem is pedig én sem vagyok szuperanya,de ha már itt van a gyerek akkor muszáj. Szóval nem tudlak téged megérteni,mert én totál kipihent lettem volna ha lett volna nagyszülő aki csak egy délutánra is áttudja venni,nemhogy éjszakára...

2023. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/145 A kérdező kommentje:

#52

Örülök neki, hogy ennyire erős vagy és jól viseled a megpróbáltatásokat.

Mi sajnos nem vagyunk ennyire erősek.

Nekünk az alvásmegvonás az ami nagyon nehezen megy, lehet ennek egészségügyi oka is van...

2023. jún. 1. 16:05
 53/145 anonim ***** válasza:
80%

Nem kellett volna családot alapítani, mentálisan betegek vagytok mindketten.

Szegény gyerek.

2023. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/145 anonim ***** válasza:
69%
54:Pontosan. A gyerek érdekében remélem a nagyszülők sokáig képben tudnak lenni, nélkülük elég sz@r kilátásai vannak a szülei mellett...
2023. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/145 A kérdező kommentje:

#54

Szerintem félreértetted, mert csak a párom aki mentálisan beteg.

A kislány jólvan, szépen fejlődik és mindeki örül neki.

Semmilyen komoly probléma nincsen, amit ne tudnánk megoldani.

2023. jún. 1. 16:16
 56/145 anonim ***** válasza:
45%

Lol, ez a kommentfolyam. A "mentálisan beteg" édesanya és édesapa, és a mentálisan "ép" kommentelők, akik itt szájkaratéznak anonim módon egy őket semmilyen formában nem érintő döntés kapcsán. Annyira épek és kiegyensúlyozottak itt a véranyák, hogy a csöppségekkel eltöltött idő helyett nem spórolnak, és ádáz harcot vívnak egy vadidegen ember vadidegen gyerekének kötődése és lelki világa kapcsán.


Jézus Úristen, semmi baja nem lesz annak a gyereknek, anyámék két hétre hagytak a mamánál ennyi idősen mert a másik haldokló mamát ápolta, és nincs semmi bajom.

2023. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/145 A kérdező kommentje:

#57

Hát látod hogy vannak olyan szuper anyukák. Akik nem fáradnak el, és több napos alvásmegvonás után is feljönnek gyakori kérdésekre mert kimeríthetetlen energiaforrásokkal rendelkeznek.

Sajnos mi fáradékonyabbak vagyunk és jól jön a segítség.

2023. jún. 1. 16:24
 58/145 anonim ***** válasza:
43%

Epilepsziás vagyok és nagyon nem egészséges hogy nem alszom és bizony volt hogy elsírtam magam,migrén rohamom lett,plusz be van gyulladva a csípőm,de ettől függetlenül csinálom. Nem erősség kérdése, hanem hogy amikor fáradt vagy azt mantrázod te csináltad a gyereket, szóval most végig is kell csinálnod.

Nem az a baj hogy gyengék vagytok,hanem az hogy ezt el is fogadtátok.

2023. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/145 anonim ***** válasza:
58%

Te is itt vagy a gyakorin,holott hulla fáradt vagy,csak mondom...

Most is alhatnék(naaagyon jó lenne) de mégsem teszem mert akkor felébresztem a gyereket,ja és kB azóta nem alszom mióta terhes vagyok és szerintem pár évig nem is fogok. Túl fogjátok élni. Ha hisztis vagyok a gyerekkel akkor szokott pelenkázas közben kapálózni,valahogy megerzi,de ha nyugodt vagyok akkor a pici is az.

2023. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/145 A kérdező kommentje:

#59

Én nem értem, hogy miért baj ha segítséget kérsz?

Most őszintén, jobb hogy testileg és szellemileg tönreteszed magadat?

Most a kislányunk 1 éves és csak úgy alszik el ha felveszed és ringatod. Az első 10 perbe tol el magától és sír, majd végül beadja a derekát. Utána elmész pólót cserélni mert 10kg-os gyereknél ez egy komolyabb edzéssel felér, és imádkozol, hogy rövid időn belül ne ébredjen fel, mert kezdődik elölről. Na ha begyulladna a csípőm akkor biztosan kérnék segítséget anyuméktól hogy amíg nem jövök kicsit helyre addig vegyék át.

Szerintem jobb megoldás, mint hogy lehet egy életen keresztül érezni fogod annak a hatását hogy túlerőlteted magadat.


#60

Én nem vagyok hullafáradt, mert van segítségünk, és eloszlik a teher. Mondjuk tegnap én altattam a lányt, de egészen jól aludt :)

2023. jún. 1. 16:48
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!