Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat problémát, hogy az 1...

Okozhat problémát, hogy az 1 éves babát 1 hétig rábízzuk a nagyszülőre?

Figyelt kérdés
Nyaralni mennénk, de nekem hiányozni fog a pici lány, meg azért gondolom ő is hiányolni fog minket. Nagyon szereti a szüleimet, sőt kimondottan jó a kapcsolat velük, de félek nehogy valami traumát okozzon hogy most 1 hétig nem lát minket. Felesleges az aggódásom?

2023. jún. 1. 12:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/145 anonim ***** válasza:
54%

"Azért hidd el fárasztó tud lenni, ha nem minta babád/gyereked van."

. Az én lányom ennél sokkal rosszabb, de sosem büntettem volna azzal, hogy egy éves korában az anyja nélkül töltsön egy hetet.

2023. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/145 anonim ***** válasza:
82%
Rengeteg egy hét ennyi idősen. Még akkor is, ha fárasztó, én nagyon max 3 éjszakát mondanék.
2023. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/145 A kérdező kommentje:

#32

Ki mondta hogy "büntetjük"?

Én elhiszem, hogy van sokkal rosszabb, de mint írtam nem mindenkinek van nagy teherbírása. Ha ez miatt elítélsz, az a saját döntésed. Engem nem zavar abszolút. Inkább csak arra voltam kíváncsi, hogy kinél hogyan élte meg a baba hogy ha kb 1 hétig nem látta a szüleit. De inkább csak én kaptam sok kérdést, meg ítélkező gondolatot...

2023. jún. 1. 13:48
 34/145 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy nem élte meg,mert más nem hagyja otthon egy teljes hétre a gyereket ..megkaptad a választ.
2023. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/145 A kérdező kommentje:

#35 Kaptam azért értelmes választ is :)

De ezt a kioktató hozzászólást feltételnül be kellett írni ide :D

Na de akkor majd beszámolok arról hogy mi hogyan fogjuk megélni ezt a pár napot, és ÉN majd tudni fogok segíteni másoknak a tapasztalatommal.

2023. jún. 1. 13:56
 36/145 anonim ***** válasza:
62%
Te inkább ne segíts, tőled azt hiszem nem kell segitseg
2023. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/145 anonim ***** válasza:
77%

Tehát akkor fordítsuk le: csak az az értelmes válasz, hogy jó ötlet elmenni nélküle. Aki azt írja, hogy inkább ne, az hülye.

Akkor úgy kellett volna feltenned a kérdést, hogy odaírod, hogy csak olyan választ vársz, hogy menjetek nyugodtan, más nem érdekel. És akkpr nem kéne 30+ "értelmetlen" hozzászóláson átverekedned magad.

2023. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/145 A kérdező kommentje:

#37

Szakadj már le rólam!

Lehet neked is segítettem itt, meg lehet fogok is, csak nem tudsz róla.

Ne ítélj hogy ne ítéltess!

2023. jún. 1. 14:03
 39/145 Bellatrix:3 ***** válasza:
39%

Ekkora koromban engem sem vittek nyaralni maradtam a mamával nem lett bajom. Nagyobb olyan 3-4 évesen már vittek. De pl volt többször olyan ovis koromban is hogy a szüleim 1 hétig valahol voltak addig a tesóm meg én mamánál és jó volt sőt nyaranként hetekig mamánál voltunk az unokatesókkal imádtam, pedig én voltam a legkisebb. Szerintem nekik is jót tett, egy kis gyerekmentes idő. Én a sajátommal sem csinálnám másképpen. Semmi trauma nem ért a szüleimmel nagyon jó a kapcsolat. Meg ha szereti a mamát minden időd ki kell használni amit együtt tud vele tölteni.

Na meg ha eleve stresszes is az anyuka még mindig jobb ha nyugiba kikapcsolódik a férjével, mert az igaz hogy nyugodt anya nyugodt gyerek.

2023. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/145 A kérdező kommentje:

#38


Aki azt írta hogy inkább ne, azt is figyelembe veszem ha meg tudja indokolni.

Azért ne, mert elmentek pár napra és ez meg ez következett be.

De aki nem indokolja semmivel, csak leírja hogy szerintem igen vagy szerintem nem, azzal nem tudok mit kezdeni.

Aki leírta hogy 4 napot voltak külön és minden rendeben volt, az már egy értéklehető válasz, mert tapasztalatból beszélt.

2023. jún. 1. 14:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!