Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nincs napirendje az 5...

Baj ha nincs napirendje az 5 hós csecsemőnek?

Figyelt kérdés

A hasfájása 3hónapig tartott ezalatt felcserélte a nappalt az éjszakával...azóta próbálom helyreállítani, ami néha sikerül, de aztán megint összezavarodik pl.: túl hosszú séta vagy kisebb hasfájás miatt.

Se nappal se éjjel nem alszik 4óránál többet. Néha hajnalban van ébren néha éjszaka néha nappal. Minden napunk más...csak a séta kezdődik pontos időben ami 1óra. Ilyenkor alszik 2-3 órát.

A napi fürdetést ellenzem.

Előre köszönöm a válaszokat



2016. jan. 10. 06:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:

Nos,ritkán találkozombekkora fafejűséggel,mint amit te képviselsz!

Ez itt egy MAGYAR fórum...ha annyira odáig vagy az angolokért,kérdezz TŐLÜK!


Ez a kérdés meg már rég nem a problémádról szól,hanem a f,,zságodról!


És többet ártasz a gyereknek ezzel a káosszal,ami te magad vagy,mint a napi fürdéssel!

2016. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 A kérdező kommentje:

Igen...hajnalban is megfürderem ha akkor kel fel. Cagy az este 7 órás fürdetés az reggelog tartó relax hatást biztosít.


Pontosan...már rég em arról szól mivel a fürdetésbe kötöttek bele.

Itt angliában, nèmetországban, olaszoeszágban valószínűleg 1gyerek sem alszik a fürdetés hiánya miatt. Magyarországon meg mindegyik gyerek rendesen alszik éjjel.


A rwndes válaszok a kérdésemre (" baj h nincs napirendje...") :

-igen

-nem

-talán ha bevezeted a fürdetést

-stb


Nem az h idióta meg nevetséges meg büdös meg ilyenek.


Nézd át ki kezdett el erről vitázni...okaoskodó vok mert alátámasztom az érveimet. Ti meg csak mondjátok...


Én dokiktól kérdeztem...ti csak követitek az előzőket...

Ennyi erővel adjatok nekik fekwte teát mákteát altassátok hason mert ezeket csinálták....

2016. jan. 12. 12:28
 93/107 A kérdező kommentje:

Azért ide írtam mert régen beregisztráltam és nem akartam új helyen új regisztrációval szórakozni.


De rég megbántam mert ti az emberek (általatok gondolt) hibáira koncentráltok és nem valódi problémára.


Szóva igen baj hogy nincs napirendje, kitalálok majd valamit ami konkrétan megmutatja neki hogy ez az éjszaka...igen amikor már mászik akkor figom fürdetni. És igen valószínűleg az én hibám hogy összezavarodott


És már jó lenne ha befejeznétek a kritizálást és tanácsokat adnátok...a fürdetésen kívül.


Mert ez az oldal erről szól! Nem az oltogatásról. De úgy látom ezt IS nehéz megértenetek

2016. jan. 12. 12:37
 94/107 A kérdező kommentje:
Egyszer már befejeztük a "beszélgetész" mire TI újrakezdtétek...
2016. jan. 12. 12:41
 95/107 A kérdező kommentje:

Ja meg írtátok hogy lustaságból nem fürdetik.

De hogy ha nem fürdik akkor nem alszik...tehát nem lehet lusta anyuka az aki hajlandó virrasztani éjjel is.


A ti érveitekbe végig bele lehet kötni. Nem áll meg a lábán egyik sem. És rendesen megmagyarázni se tudjátok...


És n győzöm mondani hogy szakembert kérdezzetek mielőtt kötekedtek... magyart! Vagy az is ostoba? 😂

2016. jan. 12. 13:01
 96/107 anonim ***** válasza:

Na, csak nem tudsz leállni:)


Lusta fürdetni, nem alszik a gyerek. Nem biztos, hogy ezért nem alszik, de ha nem alszik, logikus, hogy éjszakázni kell vele, ha akar az anyuka, ha nem:) Mit tudna mást csinálni, ha már egyszer elszúrta az egész napirendet? Így járt, éjszakázik. Ahogy te is.

2016. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 A kérdező kommentje:

Regisztráltam angol oldalra válaszok:

" tőled függ hogy mit látsz jónak, nem a fürdetés fogja meghatározni hogy hajnalban fáj e a hasa alszik e vagy sem."


"Próbáld meg séta közben ébresztgetni és csökkentsd a puffasztó ételek fogyasztását"


Na ez a segítség.


Nem állok le? Az én kérdésem volt itt a helyem na de neked mi a magyarázatod hogy itt vagy? Szállj ki!


Olvasd vissza és akkor rájössz mire válaszoltam a lustasággal! Okoska 😉

2016. jan. 12. 13:16
 98/107 A kérdező kommentje:
Vag te csak elismételni akartad amit írtam?
2016. jan. 12. 13:17
 99/107 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt az ostobaságodból. Nincs rá felesleges energiám, szerintem mindenki adott tanácsot, csak nem akarod meghallani, megfogadni. A kérdésed tök felesleges volt.
2016. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 A kérdező kommentje:

Még azt is írták h az éjszakai etetések miatt zavarodhat meg, etessem többször nappal és talán nem ébred hajnalban fel.


Köszi hogy lelépsz. A fürdetést fújtátok csak (tisztelet a kivételnek akiknek meg is köszöntem)

Meg h hülye, ostoba, idióta, barom. Ez nagy segítség köszi.


Mutasd meg hogy mikor érveltekbértelmesen

A paraffinos jó volt. Elismerem. Ahogyan a hibámat is hogy nem keltem fel reggel időben. Ti mit ismertek el? Hogy bunkók voltatok? Hogy nem szálltatok le a fürdetés kihagyásáról? Neeem....ti nem mondtatok semmi risszat. Mégha levan írva akkor sem! Mert ti nem a tények és bizonyítékokra hagyatkoztok, csak a saját fondolataitokra és emlékekre. Gratula.

mégegyszer kérem hogy tanácsot és értelmes érvelést kérek. Egyéb dolognak nincs itt helye!

Aki hülyének tart tartsa magában vagy újságilja a párjának. Itt ez az oldal nem erre szolgál.

Köszi

2016. jan. 12. 13:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!