Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nincs napirendje az 5...

Baj ha nincs napirendje az 5 hós csecsemőnek?

Figyelt kérdés

A hasfájása 3hónapig tartott ezalatt felcserélte a nappalt az éjszakával...azóta próbálom helyreállítani, ami néha sikerül, de aztán megint összezavarodik pl.: túl hosszú séta vagy kisebb hasfájás miatt.

Se nappal se éjjel nem alszik 4óránál többet. Néha hajnalban van ébren néha éjszaka néha nappal. Minden napunk más...csak a séta kezdődik pontos időben ami 1óra. Ilyenkor alszik 2-3 órát.

A napi fürdetést ellenzem.

Előre köszönöm a válaszokat



2016. jan. 10. 06:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 A kérdező kommentje:
Te meg tanulatlan tuskó vagy aki nem néz utánna nem kérdez utánna csak osztogatja az észt tudatlanul
2016. jan. 10. 12:46
 42/107 anonim ***** válasza:
96%

Tanulatlan tuskó az, aki még helyesen sem tud írni! Előbb lapozz át egy helyesírási szótárt, utáNa (1 n-nel!!!) foglalkozz a tusfürdők összetevőivel. Tipikus öntörvényű idióta okostojás vagy, aki csak a magáét fújja.

Tanácsért jöttél ide, sokan mondják, hogy fürdesd meg este fix időpontban, mégis csak leugatsz mindenkit. Akkor minek kérdezel? Oldd meg magad

2016. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 A kérdező kommentje:

Nem a fürdetést kérdeztem csak arra voltam kíváncsi hogy másnak van e...

Az meg hogy elírok 1-1 dolgot azért van mert keveset használom a magyar nyelvet mert én angliában tanultam 😉

olvasd el a cikkeket és kérdezd csak meg a védőnőt mit mond erről...

a mell fejése is nagyon fontos volt RÉGEN, a hason alvás veszélyeiről is később vettek tudomást....

Hülye voltam hogy magyarokat kérdeztem

2016. jan. 10. 12:57
 44/107 anonim ***** válasza:
90%
Így van, sikerült rájönnöd a lényegre. Hülye vagy. Se több, se kevesebb.
2016. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/107 A kérdező kommentje:
Még valami értelmes hozzászólás? :D
2016. jan. 10. 13:17
 46/107 anonim ***** válasza:
Az a szerencse, hogy te a díványról tájékozódsz a tudományról meg a bezzeganyáról. Ehhez csak gratulálni tudok. Doktori képzésük is van? Mondjuk gyermekpszichológiából?
2016. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 A kérdező kommentje:

A memóriàd hol hagytad?

Leírtam hogy 3szakembert kérdeztem meg. 2 midwife-ot ès egz GP-t.

A cikket csak nektek küldtem.

2016. jan. 10. 13:33
 48/107 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire Anglia mániás vagy akkor miért itt kérdezősködsz? Kérdezd meg a nagy tudású angol szakembereidet, okoskodj ott.
2016. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 anonim ***** válasza:
96%
Angliában nyilván szeretik a büdös gyerekeket.
2016. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 A kérdező kommentje:

Ide voltam beregisztrálva...az hogy tényekkel érvelek okoskodás, de az hogy te szimplán nyomatod az oltásaidat meg az ALAPTALAN tudásod...az nem.


Azoknak akik az elején segítettek és mèg nyomon követik köszönöm 😊

2016. jan. 10. 13:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!