Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nincs napirendje az 5...

Baj ha nincs napirendje az 5 hós csecsemőnek?

Figyelt kérdés

A hasfájása 3hónapig tartott ezalatt felcserélte a nappalt az éjszakával...azóta próbálom helyreállítani, ami néha sikerül, de aztán megint összezavarodik pl.: túl hosszú séta vagy kisebb hasfájás miatt.

Se nappal se éjjel nem alszik 4óránál többet. Néha hajnalban van ébren néha éjszaka néha nappal. Minden napunk más...csak a séta kezdődik pontos időben ami 1óra. Ilyenkor alszik 2-3 órát.

A napi fürdetést ellenzem.

Előre köszönöm a válaszokat



2016. jan. 10. 06:36
 51/107 anonim ***** válasza:
Neked annak a 3 embernek a szava tény? Ha itt megkérdezel 3 orvost, mindegyik azt fogja mondani, hogy minden nap fürdesd. Na akkor most melyik a tény?
2016. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/107 A kérdező kommentje:
Elöszőr kérdezd meg! Utána magyarázz
2016. jan. 10. 14:09
 53/107 anonim ***** válasza:
100%

Nem alaptalan okoskodás. Igen, a gyógyszertári fürdetőben van paraffinolaj, ami a legtisztább kőolajszármazék, a tisztítóhatása miatt teszik a krémbe. Ha lemossák a bőrről, az ég világon semmi gondot nem okoz. Olyan babáról még nem hallottam, akinek a gyógyszertári fürdetőtől baja lett volna. Valószínűleg nincs is. Emiatt nem fürdetni a gyereket kb akkora baromság, mint azt mondani, hogy neked nem kell gyémánt, mert amiatt is meghalt egy fa.


Egyébként Angliában az orvosok köztudottan tesznek a babákra, kezdve az 1 uh/terhesség és a 12. hétig rád se nézünk mentalitástól. De higgy nekik nyugodtan.

2016. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/107 A kérdező kommentje:

És az angol orvosi kutatóintézmény a legfejlettebb. Az UH is káros plussz nincs idő rá, de a tanács nem sok idő.


Itt nincs olyan fürdetőszer

2016. jan. 10. 14:33
 55/107 anonim ***** válasza:

Ekkora pofával nem is értem miért bennünket,földi halandókat kérdezel a világméretű problémádról!

Lehet,hogy a körülötted élőket már kiborítottad és magasról tesznek rád??? :-D

2016. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 A kérdező kommentje:

Te szóltad le az angol orvosokat és nekem van nagy pofám...

Nevetséges vagy. Ha nem tudsz értelmesen válaszolni akkor minek írsz?!

2016. jan. 10. 16:32
 57/107 A kérdező kommentje:

Amúgy meg régen se fürdették minden nap és mégis tudták mikor van az éjszaka...szóval nem csak ettől függ.

Ráasásul én minden nap voltam fürdetve baba tusfürdővel és ma ez az egyetlen tusfürdő amitől enyhén kipattogok. De hiába fürdettek minden nap nem aludtam.

Én az alvást segítő dolgokban vártam segítséget de gondolhattam volna hogy itt folyton belekötnek a másikba...

Mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy ő jónak látja. Minek szólnak bele más dolgába?!

Én az itteni orvosokra hallgatok. Ez van. Míg nem szaglik és nem beteg miatta a gyerekem addig nem látom értelmét ellent mondani.


szerintem ha megkérdezitek az otthoni orvosokat, ők is tisztában vannak ezzel.

2016. jan. 10. 17:04
 58/107 anonim ***** válasza:

Nem az angol orvosokat szóltam le,hanem az idiotizmusodat...

:-D

2016. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/107 anonim ***** válasza:
Nagyon kinyalt p*cs* lehetsz... Anglia így meg Anglia úgy... mit keresel itt? Gazdálkodj az első válaszokból és annyi, mit kell pattogni? Kérdeztél válaszoltak, fogadd el a negatívumot a betokosodott agyaddal! Mindenki jobbat alszik ha tiszta, elég lenne akkor egy kis sima vízzel felfrissíteni. Így lesz rendszer az éjszakai alvásba. Amúgy meg hogy süllyedtél idáig hogy itt kérdeztél? Látszik hogy azt képzeled magadról hogy nem vagy ide való
2016. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/107 anonim ***** válasza:

Az angolok a d-vitamint sem erőltetik túl, van is baj belőle. Szóval annyira nem kell elájulni. Barátnőm kint szülte, majd nevelte 5 évig a gyerekét, a másodikat már itthon. Mondta,hogy sem a terhesgondozással, sem a gyermek eü-vel nem volt elégedett. Na mindegy!


Ha a napi fürdetés annyira káros lenne, akkor ötször több ekcémás, bőrbeteg ember lenne,mint ami van. De nyilván,ha nem akarod,ne fürdesd, de azért egy éves koráig vezesd be.

A németeknél nem divat még a napi fürdés. Barátnőm vigyázott ki 3 gyerekre, akiket heti 2-3x fürdettek max, és igenis volt "szaguk".

Napi rutint úgy tudsz kialakítani nyilván, hogy ragaszkodsz dolgokhoz. De gondolom ezt te is tudod. Főleg az éjszakai alvást kellene rendbe tenni.

Mit csinál,ha felébred?

2016. jan. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!