Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nincs napirendje az 5...

Baj ha nincs napirendje az 5 hós csecsemőnek?

Figyelt kérdés

A hasfájása 3hónapig tartott ezalatt felcserélte a nappalt az éjszakával...azóta próbálom helyreállítani, ami néha sikerül, de aztán megint összezavarodik pl.: túl hosszú séta vagy kisebb hasfájás miatt.

Se nappal se éjjel nem alszik 4óránál többet. Néha hajnalban van ébren néha éjszaka néha nappal. Minden napunk más...csak a séta kezdődik pontos időben ami 1óra. Ilyenkor alszik 2-3 órát.

A napi fürdetést ellenzem.

Előre köszönöm a válaszokat



2016. jan. 10. 06:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 A kérdező kommentje:

[link]

ez megfelel?

2016. jan. 10. 11:54
 32/107 A kérdező kommentje:

Netán ez...

[link]

2016. jan. 10. 11:59
 33/107 anonim ***** válasza:
60%

Úristen kérdező, te olyan buta vagy, hogy arra nincsenek szavak. Sajnálom szegény gyerekedet. Ha én is csak akkor fürdenék, amikor koszos leszek, akkor elég ritkán történne meg. Neked nem esik jól letusolni este? Nem a kosz miatt, csak maga a higiénia.

Pláne, ha szeret fürdeni. Te meg megvonod tőle. Tényleg ne csodálkozz, ha pár évesen majd alig tudod belerakni a kádba.

Felejtsd már el a sok tudományos marhaságot. Halt már bele gyerek a napi fürdetésbe?

Amúgy meg szerintem az ekcéma dolog nem a fürdetőkön múlik. Vannak erre hajlamos babák. Én fiamat újszülöttként Gabi fürdetővel fürdettem, vagy babával, mikor melyiket kaptam le a boltban a polcról. Soha nem kenegettem, nem olajoztam. Hónalját, combhajlatát hintőporozom. A te ,,tudományos'' marhaságaid alapján tuti ekcémásnak kéne lennie, ugye? Hát elárulom neked, soha még egy pötty sem volt rajta, gyönyörű puha a bőre.

Sőt, ezzel tuti kiverem a biztosítékodat, de annyira imàd fürdeni, hogy előfordul a napi kétszeri fürdés! Ja, és még babaúszásra is járunk!

Elképzelem, ahogy most ,,bioátkokat'' szórsz rám, mert mérgezem a gyerekem :-D

2016. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 anonim ***** válasza:

"A tiednek milyen a bőre ha nem kened testápolóval meg olajokkal?"


Pihe-puha. És nem kenem. :)


Az a baj, hogy csak dobálózol és nem fogod fel, hogy létezik átmenet a között, hogy valaki illatosított csupa hab készítményekben áztatja órákig a gyermekét vagy pedig nem mosdatja egyáltalán.


Kevés olyan van, aki annyira megnézi hogy pontosan mit ken magára (vagy a gyerekre), mint én.

De te csak egy "elvhű" bolondnak tűnsz, akinek a szemében minden kozmetikum ördögtől való, s ahelyett hogy ésszel használná a tudományt, csak fúj rá.

2016. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 A kérdező kommentje:
Oké...kérdezz meg egy szakembert. Én megtettem ;)
2016. jan. 10. 12:26
 36/107 A kérdező kommentje:
Nézz utánna mi a higénia definíciója
2016. jan. 10. 12:26
 37/107 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezz meg egy másikat, te okostojás. Tuti mást fog mondani. Ahány orvos, annyifélét beszél.

Tudod mit? Próbáljuk ki, hogy annyiszor fürdesz, ahányszor a babád. Írj majd, hogy érzed magad.

Mellesleg nem próbáltad még (de tuti nem), hogy lefürdeted minden este ugyanabban az időben? Szerintem jobban érezné magát a bőrében és jobban aludna. Ez egy tanács a kérdésedre, kipróbálod?

2016. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/107 A kérdező kommentje:
Mindenki azzal károsítja a saját egészségét amivel akarja
2016. jan. 10. 12:35
 39/107 A kérdező kommentje:
3szakembert kérdeztem meg. Jujj most oda lesztek de a köldökét se kellett ápolni és 3nap alatt leszáradt
2016. jan. 10. 12:37
 40/107 anonim ***** válasza:
80%
Viccen kívül, te orvosi segítségre szorulsz. Neked valamilyen fóbiád van. Keress egy szakembert, mert elmebeteg vagy.
2016. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!