Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nincs napirendje az 5...

Baj ha nincs napirendje az 5 hós csecsemőnek?

Figyelt kérdés

A hasfájása 3hónapig tartott ezalatt felcserélte a nappalt az éjszakával...azóta próbálom helyreállítani, ami néha sikerül, de aztán megint összezavarodik pl.: túl hosszú séta vagy kisebb hasfájás miatt.

Se nappal se éjjel nem alszik 4óránál többet. Néha hajnalban van ébren néha éjszaka néha nappal. Minden napunk más...csak a séta kezdődik pontos időben ami 1óra. Ilyenkor alszik 2-3 órát.

A napi fürdetést ellenzem.

Előre köszönöm a válaszokat



2016. jan. 10. 06:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/107 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊

Nem is akarom mindentől megóvni, csak ami nagyon káros azt ha tudom kerülöm. 😊 az arany középút a legjobb. Az allergiát kiválthatja a túlzott érintkezés és a túl kevés.


Amúgy ha 20káros dologból 2-őt kerülök az nem baj.

2016. jan. 10. 09:51
 22/107 anonim ***** válasza:

Én csak addig nem akartam naponta fürdetni hasonlóan "bőrvédelmi" szempontból, míg meg nem született (ekcémás, allergiásként magam is csak gyorsan, célzottan fürdök).


Nyáron született, folyton megizzadt, lebukta magát tetőtől-talpig, erjedt rajta a tej, rendszeresen nyakig szaros volt, amíg meg nem találtuk az ő alakjára leginkább illő pelenkát... szép is lett volna, ha nem fürdetem, csak heti 2-szer.

Nem kell áztatni, kb. két perc az egész, megfelelő termékkel (ugyanazzal, mint ami nálam is bevált), semmi baja nem lesz.

2016. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/107 A kérdező kommentje:

Nálunk szerencsére nincsenek ikyen problémák.

Nem bukik és többször keveset kakil. Nem izzad meg mivel odafigyelek, sokszor ellenőezöm.

Nem fogom fürdetni, csak az3rt mert Magyarországon az anyukák ezt várják el.

2016. jan. 10. 10:50
 24/107 anonim ***** válasza:
93%
Mondom, hogy kár neki mondani. Majd az ő gyereke lesz a büdös az óvodában, meg három évesen nem lehet majd beleimádkozni a kádba.
2016. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/107 A kérdező kommentje:

Te aztán tudod hogy mit szeret és mit nem szeret csinálni az én gyerekem. 😀

Csak úgy mondom hogy szeret pancsizni...

Amúgy ha tudnál angolul el tudnád olvasni hogy ők mit ajánlanak...nem csak a betokosult agyú baromságokat követnéd...

Remélem díjjazod a permetszeres génkezelt gyümölcsöket is mert az nem csúnya! De azt már nem tod hogy egy gyerek belehalt abba hogy agyonpermetezett gyümölcsöt evett...

meg hogy már minden rákot okoz mert vegyszerezik...

Ha szerinted ciki az hogy foglalkozok az egészséggel az a te bajod.


Amíg nem koszos nem kell fürdetni minden nap. 6hós koráig heti 2 ajánlott és minnél többet mozog annál több alkalomra van szüksége.

De tanulatlan tudatlan betokosult agyú embereknek kár is magyarázmom

2016. jan. 10. 11:19
 26/107 anonim ***** válasza:

"Nem izzad meg mivel odafigyelek, sokszor ellenőezöm."


Ez az érv ám 40 fokban is működik, amikor a gyerek egy szál pelenkában is csatakosra izzadja magát? :D


Nem akarlak én semmiről meggyőzni, a napirend hiányát pedig te érzed, hogy mennyire kellemetlen.


Egyébként meg: "Fúj fúj SLS, SLES", de odáig nem jutsz, hogy rendes INCI elemzéssel találd meg a megfelelő termékeket, mi?

2016. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/107 A kérdező kommentje:

Tessék a magyar cikk:

[link]


kutatóközpont ismerte el hogy nem szükséges a napi fürdetés...csak a rutin miatt.


Bocsi de nekik jobban hiszek.

Minek kenjem mindennel ha nincs is rá szükség. Még egy db okot nem mondtatok a rutinon kívül.


Igen a 40fokban valóban kell, de most szerintem nincs annyi

2016. jan. 10. 11:39
 28/107 A kérdező kommentje:
Az ingredients listára gondolsz? Tanultam is róla...
2016. jan. 10. 11:42
 29/107 A kérdező kommentje:
Egyébként az én gyerekemnek olyan pihe puha bőre van ìgy. A tiednek milyen a bőre ha nem kened testápolóval meg olajokkal?
2016. jan. 10. 11:46
 30/107 anonim ***** válasza:
96%

Bezzeganya :-D

Az qrva tudományos ám!

2016. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!