Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nincs napirendje az 5...

Baj ha nincs napirendje az 5 hós csecsemőnek?

Figyelt kérdés

A hasfájása 3hónapig tartott ezalatt felcserélte a nappalt az éjszakával...azóta próbálom helyreállítani, ami néha sikerül, de aztán megint összezavarodik pl.: túl hosszú séta vagy kisebb hasfájás miatt.

Se nappal se éjjel nem alszik 4óránál többet. Néha hajnalban van ébren néha éjszaka néha nappal. Minden napunk más...csak a séta kezdődik pontos időben ami 1óra. Ilyenkor alszik 2-3 órát.

A napi fürdetést ellenzem.

Előre köszönöm a válaszokat



2016. jan. 10. 06:36
 81/107 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! 😊

Próbálom keltegetni 😊

2016. jan. 11. 13:18
 82/107 anonim ***** válasza:

Most a kemikáliák és díványról meg britanniából - ahol a kutatások fele nagy kalap szr, vicc kategória - szedett téves! ismereteidre nem reagálok, te úgy gondolod, én meg röhejesnek tartom.


VISZONT, nem feltétlen azért fürdetjük a gyereket, hogy tiszta legyen (ha ellenzed a kemikáliákat > bőrgyógyász, és kevertet spec. krémet), hanem mert nyugtat, relaxál.

A langyos-meleg víz álmosít, nyugtat, és jobb lesz a közérzete is tőle.

Én EZÉRT fürdetném minden nap az 5 hósomat - akár csak sima vízbe fektetném.

2016. jan. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 A kérdező kommentje:

Ezzel reagáltál. 😂

Lényegtelen. Te úgy én így...ez egyenlőre nemzetközi vita még. Én saját tapasztalatból így látom jónak.

Mindenki úgy neveli a saját gyerekét ahogy tudja. Nem fog se büdös se koszos lenni attól hogy 2naponta fürdetem egészen addig míg nem mászik. Onnantól én is naponta fogom.

Én azt tartom nevetségesnek hogy az emberek mennyire nem képesek nyitni, elfogadni és átlátni dolgokat. Hogy fújjátok hogy nevetséges TI akiknek nincs semmilyen képzetsége ezzel kapcsolatban. Leszóljátok az itteni orvosokat, kutatókat (pontosabban most csak az elöttem író) de arra már képtelenek vagytok hogy valóban megkérdezzetek egy otthoni orvost 😁 na ez a vicc. Talán féltek attól hogy igazat ad nekem?

2016. jan. 12. 09:59
 84/107 anonim ***** válasza:

Kérdező, te vagy az, aki képtelen elfogadni azt, hogy az 5 hónapos gyereked netán könnyebben elaludna fürdetés után!!! Senki nem írta, hogy vegyszerben kötelező fürdetned. Csak a lényeg siklik el a füled mellett, mert fújod itt a magadét, hogy így a kemikáliák, úgy az angol orvosok, a brit kutatók, a németek bla-bla-bla.


Vagy arra is lusta vagy, hogy 20 l meleg vízben megfürdesd a gyereket? Talán ellazítaná, talán a hasfájásra is jó lenne...de nehogy megpróbáld, ááá, könnyebb itt háborognod.

2016. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 A kérdező kommentje:

Meg írta valaki hogy 2-szer is fürdeti egy nap. Hát tapsold meg magad...a hülye is tudja hogy ez felnőtnek se nagyon szabadna mivel lemosod a Védő bacikat reggel napközben összefogdosod a dolgokat amiken valószínű csak az ártalmas bacit szeded össze és a bőrödnek esélye sincs kivédeni...bekerül a szervezetbe.

Ez nem azt jelenti!! Hogy biztosan beteg leszel! Sok okos egyből ezzel támad....

Csak a megkönnyíted a bacik dolgát.

2016. jan. 12. 10:11
 86/107 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, te sem fürdesz, csak heti kétszer:)
2016. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 A kérdező kommentje:

Èn próbálnám érvekkel megvédeni az álláspontom..olyan érvekkel ami valós és nem az én megítélésem.

Ri mit csináltok?! Csak azt fújjátok hogy vicces meg hogy baromság. 1érvet mondtatok ami valódi: hogy relaxál. Ezt tudom.

Kikevertetni krémet? Lehet hogy lehetne, de minimálisan azt sem tartom túl jónak... ha nem rákkeltő, vagy bőr irritáló, még akkoris ott van az hogy lemossa a bőr védőrétegét és kiszáríthatja a bőrt amire újjabb dolgot kenhetek.


Kérem csak akkor válaszoljatok, HA el tudjátok mondani a NORMÁLIS valódi érveiteket amellett hogy miért tesz jót a bőrmek ha minden nap áztatom.

2016. jan. 12. 10:17
 88/107 A kérdező kommentje:

Látod megint az alaptalan rágalom : "te se fürdesz"

Nem te nem érted hogy a víz szárítja a bőrt

2016. jan. 12. 10:19
 89/107 anonim ***** válasza:
Totál összevisszaság, ahogy alszik a gyereked. És ez jórészt neked köszönhető. Kezdj el napirendet kialakítani, mert igen, baj, hogy nincs neki.
2016. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 A kérdező kommentje:
Igyekszem köszönöm
2016. jan. 12. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!