Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nincs napirendje az 5...

Baj ha nincs napirendje az 5 hós csecsemőnek?

Figyelt kérdés

A hasfájása 3hónapig tartott ezalatt felcserélte a nappalt az éjszakával...azóta próbálom helyreállítani, ami néha sikerül, de aztán megint összezavarodik pl.: túl hosszú séta vagy kisebb hasfájás miatt.

Se nappal se éjjel nem alszik 4óránál többet. Néha hajnalban van ébren néha éjszaka néha nappal. Minden napunk más...csak a séta kezdődik pontos időben ami 1óra. Ilyenkor alszik 2-3 órát.

A napi fürdetést ellenzem.

Előre köszönöm a válaszokat



2016. jan. 10. 06:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló:


Ha tudsz vegyszer menteset légy szíves írd le a nevét! Köszönöm. Én idáig nem találtam. A nátrium laurát/lauril szulfát és a coco be...(nem tudom mi) habzást biztosító anyag mindbe benne volt 😕


Köszönöm! Összeszedem magam remélem helyre tudom hozni 😊

2016. jan. 10. 08:42
 12/107 anonim ***** válasza:
62%

A napi fürdés mióta káros??

Ki ne találjátik már,hogy a popsitörlő meg életveszélyes,mert képesek lesztek egész nap a s,,zaros pelenkában hagyni a gyereket!

Ne csodálkozz,hogy a gyereked nem tud rendet szokni,hisz láthatóan te magad sem ismered ezt a fogalmat,hogy napi rutin!

És igen,ennek része a napi fürdés!

Nem a napi fürdés káros,hanem ez,amit csinálsz!

Most még lehet nem érzed,ha ha mennél visdza dolgozni és a gyerek még akkor is éjjel játszik,nappal alszik, a fejedet a falba fogod verni!

És még valami! Ha napibrutint akarsz,ahhoz kellenek a fix időpontok,fix dolgoknak (fürdés,séta stb.)

2016. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/107 A kérdező kommentje:

Rendben 😀 te bistos érted a bőr kémiáját és tudod azt hogy a vegyi anyagok milyen hatással vannak rá.

A popsitörlő is káros, helyette víz vagy vizes törlő ajánlottabb, de lehet kapni bio popsitörlőt is.

Ezt nem mi találtuk ki hanem a természet. Nem lenne szabad ennyi ekcémásnak lenni...de te valószínűleg nem vagy az...

2016. jan. 10. 09:15
 14/107 anonim ***** válasza:
98%

Ohh jaj,bioanya, biogyerekkel!

Gondolom villany sincs bevezetve,mert hát ott a gyertya...

Na,léptem!

2016. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/107 anonim ***** válasza:
91%
A vezetékes víz helyett a patakba hordod?? :-D
2016. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/107 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bio...csak bio párti.

Nem fog ártani a gyereknek az ha nem fürdik (csak a rutinban). Ha majd koszos lesz fürdetem.


egyébként nektek is hasfájós volt?

2016. jan. 10. 09:20
 17/107 A kérdező kommentje:

Elmondaná valamelyikőtök hogy miért tegyek addig kárt a gyerekemben amíg nem muszáj?


Ja és nyugodtan meg lehet nézni hogy a fejlettebb országok mit ajánlanak. Pl anglia 😉 ott még kenőcsöt hintőport és tusfürdőt se tesznek a gyerekre.

2016. jan. 10. 09:23
 18/107 A kérdező kommentje:
Bocsánat a csecsemőkre
2016. jan. 10. 09:24
 19/107 anonim ***** válasza:
97%

Sima vízzel is lehetne fürdetni. Amúgy a gyógyszertári fürdetőkrémben egyik általad felsorolt sincs.


A bioanyáknak kár segíteni, ostobák, mint a föld.

2016. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/107 anonim ***** válasza:
A gyògyszertàri fürdetőben kőolaj szàrmazèkok vannak,emellett borzalmas. A Beba vagy a Dm màrkàs fürdető illetve a Müllerben is van olyan ami nagyon jò,nem szàrìtja a baba bőrèt. Egy dolgot jegyezz meg nem tudod mindentől megvèdeni a levegőben a növènyekben a vìzben is vannak kàros anyagok de nem tudod megoldani hogy egyikkel sem èrintkezzen,de ha tùlfèlted szuper kis bőrallergiàja,kiütèse lesz amint talàlkozik szappannal tusfürdővel. Persze ha nem muszàj ne itasd vele a hormonokkal teli csapvizet,meg ne adj neki semmit amiben aszpartàm van,vagy tènyleg vacak összetètelű tisztàlkodò szereket pl Johnson, de nem kell tùlzàsba esni.
2016. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!