Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nincs napirendje az 5...

Baj ha nincs napirendje az 5 hós csecsemőnek?

Figyelt kérdés

A hasfájása 3hónapig tartott ezalatt felcserélte a nappalt az éjszakával...azóta próbálom helyreállítani, ami néha sikerül, de aztán megint összezavarodik pl.: túl hosszú séta vagy kisebb hasfájás miatt.

Se nappal se éjjel nem alszik 4óránál többet. Néha hajnalban van ébren néha éjszaka néha nappal. Minden napunk más...csak a séta kezdődik pontos időben ami 1óra. Ilyenkor alszik 2-3 órát.

A napi fürdetést ellenzem.

Előre köszönöm a válaszokat



2016. jan. 10. 06:36
 71/107 anonim ***** válasza:

Igen,a migránsokat meg tárt karokkal fogadták,most meg b..szhatják...

Szóval hagyjuk ezt!

Ha nem akarod fürdetni,akkor sem fogod,ha egy egész ország idiótának néz!

És attól még nekem és még sokan másoknak ez a nem fürdetem téma igen is igénytelenséget tükröz!

Te lesz..rod a mi véleményünk,mi lesz..arjuk a tiéd!

Ennyi! Miért nem tudsz ezen felülemelkedni?? Csak fújod itt a magadét...

2016. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/107 anonim ***** válasza:

Magyarországon is előfordul, hogy valaki csak heti kétszer fürdeti a gyereket. Tudok olyanról, aki az iskolás gyerekét csak vasárnap engedi fürdeni. Szimpla igénytelenség, lustaság, annak tükrében, hogy naponta van tesióra.

De egy baba is jobban alszik, jobb a közérzete, ha napi izzadtságot, pisit, kakit, nyálat lefürdeted róla.

Bátran próbáld ki:)))

2016. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/107 A kérdező kommentje:

Ha lesz...-tok nem írnátok.

Én csak szeretném védeni magam a Támadásotokkal szemben!


Egyébként én tanultam a bőrről, tanultam hogy nekünk sem egészséges a mindennapi fürdés mert lebontja a biológiai védelmünket! Csak nekünk kell fürdeni mert mi koszosak leszünk, beizzadunk, és a ruha alatt "pálunk".


Ha nem támadtok nem írok. Ennyi.

2016. jan. 11. 11:10
 74/107 A kérdező kommentje:

Én azt mondom amit az ORVOS javasolt...ti meg egyet sem kérdeztetek erről.


Ha megteszitek akkor biztos vagyok benne hogy nem ellenzi a 2-3 alkalmas fürdetést egy héten. Nem ártok vele senkinek.

2016. jan. 11. 11:12
 75/107 anonim ***** válasza:
Tedd azt:) További jó szagosodást!
2016. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 A kérdező kommentje:

A politikának meg mi köze az egészséghez??

Hülyességgel érvelésből ötös.


A szülést is most kezdik otthon úgy csinálni ahogyan az angolok már rég csinálják. Pl.: gát védelem, gravitáció stb...

2016. jan. 11. 11:56
 77/107 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megengeded!

Gondolom te büdös vagy ha kimarad 1 fürdés...

2016. jan. 11. 11:57
 78/107 anonim ***** válasza:
De mit vagy ugy ki hogy az angolok igy ugy amugy???? En olaszorszagba dolgoztam, ott sem furdenek, valamelyik budos is, meg sem vettem at a szokasukat. Nahh? Akkor miert ezen az oldalon razod magad? Ez egy magyar oldal mint latod alacsonyabb rendueknek van fenntartva, mint az angolok, szoval kommandozz mashol!!
2016. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 A kérdező kommentje:
Nem alacsonyabb rendű, csak elmaradottabb
2016. jan. 11. 13:02
 80/107 anonim ***** válasza:

61-es vagyok, lehet hogy sokat alszik nappal, esetleg délután ha sokat alszik próbáld keltegetni.

Amúgy nem értem mért vagytok ilyenek nem azt mondta hogy egyáltalán nem fürdeti csak hogy nem fürdeti mindennap, az Ö dolga!

Más országokban tényleg nem szokás és kész.

Mindenki menstruál vagy mi van mért vagytok ilyen utálatosak egymással? Amúgy se az volt a kérdés hogy fürdetitek-e minden nap a gyereket.

2016. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!