Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is szemét húzás volt?

Szerintetek is szemét húzás volt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm felajánlott nekem babaruhákat, ami nekünk nagy segítség volt. Párszor kérdezte hogy mikor tudom elhozni, de nekem terhesen, egy 1,5 évessel nem könnyű, a férjem meg sokat dolgozik. De gondoltam ráér ha megszületik a baba. Most meg látom hogy árulja őket. Meg se kérdezte előtte, hogy akkor kell-e? Ráírtam hogy akkor ezt hogy, ha nekem ígérte? És akkor jött azzal hogy nem vittem el, de egy pár ruha még van, amire nincs még vevő, elviszem-e? Csak hát jól kiválogatta, mert amit adna, az kb rongy, a szépeket meg jól kiválogatta. Szerintem ez gusztustalan húzás.
2022. júl. 1. 08:50
 11/94 anonim ***** válasza:
97%
Megkérdezte többször is, hogy mikor tudod elhozni. Nem mentetek érte, így jártál. Semmi szemétség nem volt benne, nincs jogod kiakadni.
2022. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom vàrtad volna, hogy ő vigye el neked, úgy, hogy még ingyen is van. Na ezért adja el, mert úgy volt vele, nem elég, hogy ingyen adja oda, még ő könyörögjön, esetleg vigye hàzhoz.

Én is eladtam volna őket.

2022. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztosan nem tartogatnám neked hónapokig. Ha annyira kellett volna, rögtön lecsapsz rá. Ne haragudj, nem akarlak bántani de mi lesz ha a kicsit vinni kell orvoshoz, neadjisten gyógytornára? Arra, hogy lesz időd?
2022. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt szemét húzás. Ha annyira kellett neked, akkor biztosan meg lehetett volna oldani, hogy elhozzátok. Vagy legalább mondani valamit, hogy pl. 1 hónapon belül elhozod.

Biztosan úgy látta, hogy annyira nem is kell neked, mert nem teszel semmit, hogy elhozhasd.

2022. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
100%
A férjed reggel hattól éjfélig dolgozik minden nap? Vagy mégis mi akadálya lett volna annak, hogy akármelyik nap elugorj a ruhákért, miután ő hazajött (vagy hétvégén/szabadnapján), és tud vigyázni a gyerekre, ha már annyira lehetetlen küldetés a másfél évessel együtt menni? Vagy mi akadálya lett volna annak, hogy a férjed menjen el érte egy olyan napon, amikor emberi időben el tud? Az ismerősödnek van igaza, én se kerülgetnék a végtelenségig olyan ruhákat, amiktől szabadulni akarok. Nyilván az is kérdés, hogy mennyi idő telt el a felajánlás és aközött, hogy aztán elkezdte árulni őket. Ha három nap, az mondjuk gáz, de mivel azt írod, hogy "párszor kérdezte hogy mikor tudom elhozni", gyanítom, annál jóval több...
2022. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
97%
és te megkérdezted, hogy meddig kellene elhoznod, meddig nincs útban neki? közölted vele, hogy szülés után mennél érte? ő tett neked szívességet azzal hogy felajánlotta, többször is kérdezte, te nem mondtál konkrétat. azt is hihette hogy nem akarod visszautasítani, nem tudod hogy visszautasítani. senki nem várna fél-1 évet a ruhák tárolgatásával, főleg ha nincs helye. ha annyira akartad, miért nem szóltál neki? nem hiszem hogy fél órátok nem lett volna hogy elszaladjatok értük. itt mondhatni mindketten hibások vagytok, de semmiképp sem mondanám gusztustalannak az ismerősöd húzását.
2022. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
100%
Útban volt neki, többször kérdezte, mikor viszed el, nem vittétek. Én sem futnék már újabb kört, hogy akkor most már tényleg de tényleg mondd meg, mikor viszed, adnám el a p*csába. Én is egyetértek azzal, hogyha tényleg szükségetek lett volna rá, rögtön mentek érte.
2022. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értek veled egyet.

Egyrészről nem értem, hogy miért nem tudtatok érte menni. Nekem is másfél éves gyerekem van, azért annyira nem bonyolult vele mozogni, nyilván viszed sétálni, játszótérre, boltba, nagyszülőkhöz stb. De ha éppen mégis valami miatt nem ment valóban, akkor meg el lehetett volna küldeni apjukon is a szajréért.

Másrészről, ha van valami, amit utálok, az az, ha haszontalan holmikat, vagy mások szemetét kell nekem balról jobbra, majd jobbról balra rakosgatnom. Én sem vártam volna, míg egy bakfittyet mondasz, megkérdezte többször is, neked nem volt elég fontos, hogy megold mégis, ez van. Azért nem ekkora tragédia.

2022. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
100%
Te megírtad neki, hogy kellene, és mikor tudod elhozni? Erre vissza írt, hogy oké?
2022. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 A kérdező kommentje:

3-as, igen maradt a kisfiam után ruha. Csak épp azt nem adhatom rá egy kislányra. És megvehetem újonnan, ez is igaz, csak pár hétig ha hordja majd a kicsi és elég nagy beruházás.

4, nem az a szemétség, hogy árulja őket, hanem hogy már nekem ígérte. Nem is vettem semmit, mert számítottam rá. Most meg itt állok ruha nélkül és mindjárt itt a baba. Sajnos így egyszerre ez most nagy kiadás lesz.


És nyilván a férjemnek most lesz szabija, akkor el tudotr volna érte menne. Mondtam ia neki, amikor kérdezte hogy mindenképp kell, menni fogunk érte. De ha annyira útban volt neki, át is hozhatta volna. Kocsija van, ellenben nekem bkv-zni kellett volna.

2022. júl. 1. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!