Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is szemét húzás volt?

Szerintetek is szemét húzás volt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm felajánlott nekem babaruhákat, ami nekünk nagy segítség volt. Párszor kérdezte hogy mikor tudom elhozni, de nekem terhesen, egy 1,5 évessel nem könnyű, a férjem meg sokat dolgozik. De gondoltam ráér ha megszületik a baba. Most meg látom hogy árulja őket. Meg se kérdezte előtte, hogy akkor kell-e? Ráírtam hogy akkor ezt hogy, ha nekem ígérte? És akkor jött azzal hogy nem vittem el, de egy pár ruha még van, amire nincs még vevő, elviszem-e? Csak hát jól kiválogatta, mert amit adna, az kb rongy, a szépeket meg jól kiválogatta. Szerintem ez gusztustalan húzás.
2022. júl. 1. 08:50
 61/94 anonim ***** válasza:
86%

" elhozhatta volna "


Undorito vagy kerdezo, hanyok toled!

Remelem SOHA az eletben nem kapsz senkitol ingyen semmit.

🤮🤮🤮

2022. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
100%
Egy élősködő dementor vagy kérdező.
2022. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
94%

Igen, azt hogy ráér a baba születése után is, megbeszélhetted volna vele.


Amúgy nem valid az sem, hogy ő hozza el kocsival, mert drága a benzin.


Egy délelőtti séta alkalmával a kicsivel felülhettetek volna a buszra, és elhozhattátok volna a ruhákat. (Felakaszthatod a zacskót a babakocsi kormányára.)


Most már ne bosszankodj azon, ami megtörtént, ehelyett majd egy délelőtti séta alkalmával elmentek együtt a Pepco-ba, vesztek egy alap szettet 10.000-ért, tök jó buli lesz, hogy te válogatod ki neki a ruhákat. Én is kb. ennyit tervezek babaruhákra költeni a kicsinek első körben, ha kinövi, elmegyünk venni megint.

2022. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
100%
58.Igazad van! Pedig azért vártam volna valami frappáns fordulatot de úgy néz ki a kérdés is csendesedik, a kérdező is meglapult.
2022. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
13%
Feleslegesen válaszoltok neki, direkt bedobott egy ilyen kérdést amiben egyértelműen neki nem lesz igaza és mindenki szidni fogja és nevet a markában vagy tényleg ilyen alak és azt hitte neki van igaza és most hogy 60 válaszból senki nem fogja a pártját szépen lapít mert rájött nem úgy vannak a dolgok ahogy gondolta...szóval hiába szidjátok, idegesítitek magatokat, a kérdező nagy valószínűleg már lapítani fog...ha mégis előbukkana akkor max ki fog osztani mindenkit hogy hogy képzeltük és ő igenis így gondolja (bár akkor feleslegesen írt kérdést)..:D
2022. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, ha pár ruha beszerzése ekkora nehézség hogyan fogja megkapni a kicsi a választható oltásokat? Az is legalább 150 ezres tétel mire mindent megkap. vagy a sorsra bízod hogy mi lesz vele?
2022. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
100%
Először is én ingyen holmikért mentem annó akár terhesen is,ha messze volt akkor munka után q férjem elvitt oda. Nem ördöngőség. Valószínűleg mivel nem mentél azt hitte csak udvariasságból mondod hogy nem kell és végül eladta. Nekem az jön le hogy hónapokig nem mentél érte. Amúgy az én kislányom fiú bodykat hord és túléli, az elején veszettül nem számít.
2022. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 A kérdező kommentje:

Hát már bocsánat, nem azt írtam, hogy nem tudom megvenni. Meg fogjuk venni, de nagyon jó lett volna azt a pénzt másra költeni. Nem vagyok királykisasszony, és leviszem a gyerekemet is minden nap a játszótérre is, holott a nőgyógyászom szigorú fekvésre ítélt. Persze értem én, hogy ennek ellenére nekem el kellett volna bumliznom Angyalföldről a 16. kerületbe, mert az teljesen ugyanolyan, mint a két épülettel arrébb lévő gyerekorvoshoz leszaladni.

A ruhák meg meg lesznek véve. Legfeljebb megint a szemüvegem csúszik és később csináltatom meg.

2022. júl. 2. 08:10
 69/94 babyboom567 ***** válasza:
100%

Könyörgöm írd meg hogy troll vagy!

Ha minden igaz amiket írsz, és ilyen idiótán felelőtlen vagy, akkor 1 gyereket sem érdemeltek meg, nem hogy kettőt.

2022. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
100%

Uh, kérdező!

Miért teszel föl kérdést, ha nem veszed tudomásul, hogy 60-70 válaszoló nem ad neked igazat.

2022. júl. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!