Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is szemét húzás volt?

Szerintetek is szemét húzás volt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm felajánlott nekem babaruhákat, ami nekünk nagy segítség volt. Párszor kérdezte hogy mikor tudom elhozni, de nekem terhesen, egy 1,5 évessel nem könnyű, a férjem meg sokat dolgozik. De gondoltam ráér ha megszületik a baba. Most meg látom hogy árulja őket. Meg se kérdezte előtte, hogy akkor kell-e? Ráírtam hogy akkor ezt hogy, ha nekem ígérte? És akkor jött azzal hogy nem vittem el, de egy pár ruha még van, amire nincs még vevő, elviszem-e? Csak hát jól kiválogatta, mert amit adna, az kb rongy, a szépeket meg jól kiválogatta. Szerintem ez gusztustalan húzás.
2022. júl. 1. 08:50
 71/94 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vállaljatok harmadikat is! Sokasodjatok, aztán lesz valami. Remélem, ha annak a büdös kölöknek cipő kell, majd neki is nyomod a lelki terrort, hogy nem jut szemüvegre.
2022. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 A kérdező kommentje:
Nyilván szülni csak annak szabad és érdemes, aki milliomos. Eléggé rettenetes lenne mindenkinek, ha a munkásosztály kihalna.
2022. júl. 2. 08:56
 73/94 anonim ***** válasza:
100%

Ha fejlesztès kell a gyereknek, akkor mi csúszik?

Átgondoltátok előtte?



Uram irgalmazz!!

2022. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 A kérdező kommentje:
71es, ráhibáztál, mert lesz harmadik.
2022. júl. 2. 08:56
 75/94 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy itt mindenki baromi gazdag. Sajnos ha körülnéztek a világban, az emberek többsége nem az.

Biztosíthatok mindenkit, hogy a kisfiamnak mindene megvan, amire csak szüksége lehet. Ezek szerint mindenki koldus, aki használt ruhát ad a gyerekre és nem a next shopból rendeli az aktuális divatot.

2022. júl. 2. 08:59
 76/94 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vállalni gyereket hogy nincsenek meg az anyagi feltételek hozzá, majd ócsárólni azt aki nem viszi neked házhoz az ingyen babaruhákat...azért nem vagy semmi :D

Vállalj annyi gyereket amennyit csak akarsz, felőlem lehet negyedik meg ötödik is, csak akkor vedd a fáradságot legalább elmenni az ingyen holmikért :D nem otthon ülve várni hogy házhoz jöjjön minden.

2022. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó hogy nem szabad használt ruhákat adni a gyerekre, hanem arról hogy egy lusta p*csa vagy de az ingyen holmi kellene.

Az én fiam is használt ruhákban van, de amikor felajánlották másnap mentem érte.

2022. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 A kérdező kommentje:
Te másnap mentél, én meg nem. Elvileg az ágyból sem lenne szabad felkelnem. Persze zötyöghetek órákat, csak akkor lehet már nem lesz kire ráadni az ingyen ruhát.
2022. júl. 2. 09:19
 79/94 anonim ***** válasza:
100%
Elküldhetted volna a férjedet. Ha ő annyira fáradt volt hogy nem ment, akkor ő is egy lusta f*sz. Felesleges tovább ragozni, ti lusták vagytok de az ingyen babaruhák járnak nektek és mindenki más a hülye :D De nem baj, így is mennetek kell a ruhákért, csak mostmár pénzt is adnotok kell érte, csak saját magatokkal szúrtatok ki. Az ismerősöd meg pénzt is kapott a ruhákért, ha meg így megsértődtél legalább tőled is megszabadul. Ő csak nyert :D
2022. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
78%
A használt ruha és a semmire szülés között ég és föld a különbség. Ja potyogtass a meztelen valagadra aztán ugyanolyan sutyerák lesz a gyerekedből, mert egy angolórát nem tudsz neki kifizetni, nem hogy egy fejlesztést ha gond van. Nem kell gazdagnak lenni, én sem vagyok az, de nem kell aggódnom, hogy szemüveget vegyek, vagy később cipőt a gyerek lábára. 🤷‍♀️
2022. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!