Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is szemét húzás volt?

Szerintetek is szemét húzás volt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm felajánlott nekem babaruhákat, ami nekünk nagy segítség volt. Párszor kérdezte hogy mikor tudom elhozni, de nekem terhesen, egy 1,5 évessel nem könnyű, a férjem meg sokat dolgozik. De gondoltam ráér ha megszületik a baba. Most meg látom hogy árulja őket. Meg se kérdezte előtte, hogy akkor kell-e? Ráírtam hogy akkor ezt hogy, ha nekem ígérte? És akkor jött azzal hogy nem vittem el, de egy pár ruha még van, amire nincs még vevő, elviszem-e? Csak hát jól kiválogatta, mert amit adna, az kb rongy, a szépeket meg jól kiválogatta. Szerintem ez gusztustalan húzás.
2022. júl. 1. 08:50
 51/94 anonim ***** válasza:
11%

#43 😂 mi a rossebnek válaszoltatok majdnem 50en? :D ebből a válaszodból is látszik, hogy veszekedni akarsz, “na hol van már, miért nem reagál, hadd ugassunk tovább, legyen még miért lehordani!” Mint a hiénák, olyanok vagytok.

Hatalmas kabaré, komolyan, olvassátok vissza az elejétől a végéig a válaszokat. Engem őszintén érdekel, hogy mi visz rá valakit arra, hogy a 40. tökéletesen egyforma válasz után leírja ő is még egyszer ugyanazt. Hogy nem a segítő szándék, az is biztos.

Bedobta a gumicsontot, és mint a hiénák, ti itt marakodtok rajta. :D esküszöm ez a legtragikomikusabb dolog, amit mostanában láttam.

2022. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
9%
50es neked már annyira habzik a szád, hogy azt se fogod fel, amit írtam. :D
2022. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
31%
51. Te különleges vagy, hogy mást írsz. Jár a taps, a buksisimike… 🤦‍♀️
2022. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
25%
52.Inkább te kaptál valami ideggörcsöt hogy ennyire bosszantson hogy sokan írtak egy kérdésre választ...én tök nyugodtan írtam amúgy, nem habzott közben a szám, de neked mit számít? Lapozz más kérdésre és nyugodtabb leszel :D...
2022. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
0%
😅❤️
2022. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartogattam volna


Ha kell viszed..

Ha nem…nem…


1,5 èv van a gyerekeim közt.. szóval nekem nem kell a rizsa, hogy nehéz elmenni érte.


Ami fontos azt megoldod..

Neked ez nem volt az

2022. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
83%
51.nek valamennyire igaza van és most már én is kezdem érezni, hogy tipikus troll kérdés hogy mindenkit összeugrasszon és közben alig reagál, ha reagál akkor is csak tovább tolja az igazát...De közben meg lehet valaki tényleg így gondolkodik. De itt valószínűleg tipikus troll kérdésről van szó, tényleg nem érdemes többet válaszolni neki, most is gondolom élvezkezdik a kérdező a válaszokon, direkt úgy írta hogy mindenki őt szidja...
2022. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
88%
51 vagyok, én nem hiszem amúgy h trollkérdés, simán vannak ilyen emberek, mint a kérdező, akik azt hiszik h ennyire körülöttük forog a világ. Nem szándékosan dobta be a gumicsontot, csak ez lett belőle, hogy itt fröcsög mindenki, és szidják a kérdezőt, mintha az életük múlna rajta. Szerintem pont azért nem válaszol, mert megdöbbent h nincs igaza, megerősítést várt, de hát nem azt kapott, így inkább kussol. Neki legalább van ennyi esze. :)
2022. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
100%

"De ha annyira útban volt neki, át is hozhatta volna. Kocsija van, ellenben nekem bkv-zni kellett volna."


Ja. Sőt, akár egy teljes babaszobat is berendezthetett volna nálatok q saját pénzéből, ugye. Ha nincs pénz, nem kell gyereket vállalni.

2022. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az ismerosodnek.


Franc tartogattna meg kerulgetne, ha kell vigyed.


Es hogy van egy 1,5 evesed annak mi koze a tortenethez ??? Berakod a babakocsiba azt eltolod. Vagy felultok a buszra.

Gondolom a ferjed sem heti 7 nap 24 orat dolgozik.


TELJESEN igaza van az ismerosodnek.

Nem ingyen raktar.

2022. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!